Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Паромембрана TYVEK

Публикувано от n.nikoloff 
Паромембрана TYVEK
24-02-2010 - 11:48:48
avatar
Здравейте, колеги!
Изпаднах в голямо затруднение. Не мога да си намеря никъде на българския пазар паромембрана TYVEK или подобна. Миналата година правих едни къщи на едни специфични държавни служители и те си доставяха част от материалите отвън по тяхна си линия (кое без пари, кое с далавера). Тогава доставиха и доста TYVEK, който ми остана за още една къща, но и той свърши. Производителя Дюпон си има офис в България , но след няколко седмични опити да се свържа с този офис нещата останаха в начална позиция - или ми дава свободно телефона, или се включва факс. На дадения мейл и от web-формата в сайта никой не ми връща отговор.
Затова моля за съдействие - ако някой знае откъде мога да закупя туй чудо или подобно нека ме светне, че като гледам тия дни ще започне сезона с лекото строителство, а това ми куца в момента.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Паромембрана TYVEK
24-02-2010 - 16:34:14
Николов - "гепи":
[vjfisosystems.com]
Re: Паромембрана TYVEK
24-02-2010 - 17:54:47
avatar
Тенкю пийпъл!!!!!!!!!!!*bow*
Днес бях в офиса на [www.vasroofing.com] и видях тяхната мембрана - мисля, че ще върши прекрасна работа.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Паромембрана TYVEK
24-02-2010 - 19:44:29
avatar
Наистина има някакъж проблем с Дюпон в България-и аз им звънях скоро.
Разгледай тук [www.mkmgrup.eu] виж и другите позиции-при тях имам цени на половината на Тивек,ако ти вършат работа.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Паромембрана TYVEK
25-02-2010 - 09:51:36
Г-н n.nikoloff ,
Ще се радваме ,ако Ви помогнем от чужбина.
Разполагат с покривни; SOLİD, ENERCOR, PRO, SUPRO PLUS , METAL.
Фасадни; HOUSEWRAP,ENERCOR, FASADE
С алуминево фолио .AİR GUARD
Re: Паромембрана TYVEK
25-02-2010 - 10:09:31
avatar
Vip, нищо не разбрах. Пусни линкове на тия мембрани, щото мембрани много, ама мене ми трябват за стени.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Паромембрана TYVEK
25-02-2010 - 12:07:25
Тyvek dupont,
а за цени вижте на info@ceyhaninsaat.net.
Не знам дали е на английски.
Re: Паромембрана TYVEK
25-02-2010 - 16:36:07
avatar
Благодаря ти! Благодаря и на всички включили се - намерих си доставчик, даже двама!!!.winking smiley

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Паромембрана TYVEK
25-02-2010 - 19:33:10
Николов,
Сподели какво избра, моля.
Re: Паромембрана TYVEK
25-02-2010 - 21:41:59
avatar
TYVEK от VJF и EVROVENT WALL PROTECT от ВАС Хидроизолации.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход