Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Паромембрана TYVEK

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Паромембрана TYVEK
30-03-2010 - 12:44:07
Здравейте,
Аз останах много доволен от тези ( това им е сайта ) www.armormat.com
Имат всичко.
Re: Паромембрана TYVEK
01-04-2010 - 15:38:43
Истински качествените мембрани са тук: [www.armormat.com]
Re: Паромембрана TYVEK
01-04-2010 - 16:37:58
avatar
Колега, престани да ми спамиш темата! Както се разбира от по-предния ми пост вече съм си решил проблема. Кажи ми коя е по-качествена мембрана от TYVEK и колко струва при вас? Стига с безмислената реклама. Ако искаше да си полезен щеше да напишеш - ние доставяме еди каква си мембрана на еди какви си пари и за фирмите работещи дървено-скелетни къщи цената е промоционална еди-каква си (както направиха другите!). Или пък пускаш обяснения каква е таз вълшебна мембрана и с какво е по-добра от TYVEK. Не се прави по начина, който ти го правиш. Понеже постовете ти не са полезни на никого по начина, по който си ги написал то те са досадни! Как малко от малко не се ограмотихте как се рекламира елегантно - не знам!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Паромембрана TYVEK
06-04-2010 - 19:45:46
avatar
Дайте параметри на мембраната - искам да видя за какво става въпрос?
Приложение?
Благодарско.....

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход