Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГипсоКартона е БОКЛУК .

Публикувано от T34 
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
09-03-2010 - 17:59:20
avatar
:] Какво значи да парадираш с офис бе момчета . Имам офиси от 20 години. Ами офиса не е нищо друго освен разход - какво да парадирам с него. Само който не е имал офис си мисли, че като имаш офис е голяма работа.
А ако ти кажа колко аз имам да събирам и за колко пари съм завел вече дела - няма да можеш да осмислиш сумата.
Аз сега не мога да разбера - работници ли сте, или работодатели? Като гледам още не можете да се определите. Ами определете се и кажете - "аз като работодател" или "аз като работник", защото мисленето тотално ви се размива и оттам не знам каква ви е позицията. А специално за танка искам да кажа, че сега е 2010 година, ако не знае и по времето на Колю Фичето (абе какво всички работници се мислят за него не знам!) не е имало ДНСК и Инспекция по труда. И не са чували за трудов договор. Ама като гледам и на вас тая материя не ви е ясна. Нормално. Всеки да си гледа неговото.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
09-03-2010 - 22:16:41
Добре бе Николофф голма работа си. Вече съжалявам че изобщо ти обърнах внимание
T34
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
09-03-2010 - 22:24:25
Quote
n.nikoloff
А специално за танка искам да кажа, че сега е 2010 година, ако не знае и по времето на Колю Фичето (абе какво всички работници се мислят за него не знам!) не е имало ДНСК и Инспекция по труда. И не са чували за трудов договор. Ама като гледам и на вас тая материя не ви е ясна. Нормално. Всеки да си гледа неговото.

Нямало е, и по онва време никoй не е лъгал хората с Картонени Къщи от Гипс ....

Къщите , пък и мостовите, са ги правили здраво , някои даже още стоят ....

и без никви инспекции - минспекции ...
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
09-03-2010 - 22:39:57
avatar
Quote
zerto
Добре бе Николофф голма работа си. Вече съжалявам че изобщо ти обърнах внимание
Повече от сигурен съм, че е така.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
10-03-2010 - 00:59:49
T34 ...горе те питаха,ама ти се изниза някъде.
Коя е последната къща от гипсокартон,която видя направена?
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
10-03-2010 - 10:57:11
avatar
Quote
salvador
T34 ...горе те питаха,ама ти се изниза някъде.
Коя е последната къща от гипсокартон,която видя направена?

Чета ви с интерес и си мисля- много гипсокартон съм видяла, монтиран на различни места- къщи, апартаменти, административни сгради. Последно, за мой потрес, в баня на панелен апартамент при смяна на плочките. "Майсторите" казали, че така се прави...............щото не можела да се изправи стената. А всъщност, предишните плочки са били поставени преди повече от 20г., без да паднат до момента.
За себе си знам, че не бих сложила, ако не ми се наложи да преградя помещение, например, а тежината на тухлите е проблем. Някакси не мога да приема да ми бие на кухо, да пазя да не закача стената, да ми кънти. И да се пука.
Вярно, че т.н. " мокри процеси" изискват повече време и труд, и майсторлък. Но също е вярно, че веднъж направени, са вечни. Според мен си заслужава.smiling smiley
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
10-03-2010 - 19:21:48
Quote
T34

Нямало е, и по онва време никoй не е лъгал хората с Картонени Къщи от Гипс ....

Къщите , пък и мостовите, са ги правили здраво , някои даже още стоят ....

и без никви инспекции - минспекции ...

Да бе сега големите учени специялисти строят и след тях пада, а онези неуки хора на времето дет им викат работници с някакъв профил оставяли майсторлъка си за покуленията. Но сега ако дойдат да строят на някой малоумник той най-вероятно ще започне да ги нарича некадърници и ще ги кара да правят така като е написано по вестниците и естествено като дойде време за плащане ще им каже да си оставят телефона...
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
10-03-2010 - 19:40:51
Quote
камелия
Quote
salvador
T34 ...горе те питаха,ама ти се изниза някъде.
Коя е последната къща от гипсокартон,която видя направена?

Чета ви с интерес и си мисля- много гипсокартон съм видяла, монтиран на различни места- къщи, апартаменти, административни сгради. Последно, за мой потрес, в баня на панелен апартамент при смяна на плочките. "Майсторите" казали, че така се прави...............щото не можела да се изправи стената. А всъщност, предишните плочки са били поставени преди повече от 20г., без да паднат до момента.
За себе си знам, че не бих сложила, ако не ми се наложи да преградя помещение, например, а тежината на тухлите е проблем. Някакси не мога да приема да ми бие на кухо, да пазя да не закача стената, да ми кънти. И да се пука.
Вярно, че т.н. " мокри процеси" изискват повече време и труд, и майсторлък. Но също е вярно, че веднъж направени, са вечни. Според мен си заслужава.smiling smiley

Моята баня е направена с влагоустойчив гипсокартон. Около душа е с плочки, останалото е силиконова мазилка. Не виждам къде е проблема да се работи с гипсокартон, ако е направено кадърно. Да, кънти, ама ако удариш стената. Каква е причината да я удряш, не разбрах smiling smiley Имам три малки момченца, и на други места у нас стените са изправени по този начин, вече втора година след ремонта, оплаквания нямам, освен това, че вече се нуждаят от пребоядисване winking smiley
Така че, моето мнение е - само сух процес. Бързо, качествено, лесно.
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
10-03-2010 - 19:43:54
avatar
Quote
zerto

Да бе сега големите учени специялисти строят и след тях пада, а онези неуки хора на времето дет им викат работници с някакъв профил оставяли майсторлъка си за покуленията. Но сега ако дойдат да строят на някой малоумник той най-вероятно ще започне да ги нарича некадърници и ще ги кара да правят така като е написано по вестниците и естествено като дойде време за плащане ще им каже да си оставят телефона...

Хайде да уточним- точно обратното твърди човека. Прочети пак. На времето, наистина са били майстори, сега са хванати от кол и въже неграмотници.
И да ме прощаваш, но ако работиш толкова грамотно, колкото и пишеш, аман е работата.
Никой не бяга от хубавото.
Re: ГипсоКартона е БОКЛУК .
10-03-2010 - 20:00:52
avatar
Quote
kalin72
Не виждам къде е проблема да се работи с гипсокартон, ако е направено кадърно. Да, кънти, ама ако удариш стената. Каква е причината да я удряш, не разбрах smiling smiley Имам три малки момченца, и на други места у нас стените са изправени по този начин, вече втора година след ремонта, оплаквания нямам, освен това, че вече се нуждаят от пребоядисване winking smiley
Така че, моето мнение е - само сух процес. Бързо, качествено, лесно.

Да са ти живи и здрави, но явно, не ритат топка вкъщи. smiling smiley
Всъщност, не ми е солидно, картона си е картон................за мен, де. Не е нужно да удрям, достатъчно е да почукна и да ми изкънти. Достатъчно е да знам, че да забия пирон е проблем, да залея с вода- също. А аз съм малко бам- башка- мия си стените.........smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход