Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сух дървен материал Варна - къде?

Публикувано от Petar 
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 16:49:22
avatar
Остави това, ами моя е на 18 години и струваше 1100 дойче марки!!!! Доставка - с триста зора!!! А тия Трамекс си ги бива.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 17:29:56
Зравейте, n.nikoloff откаде в Пловдив може дасе вземе сух материал и още кеде може дасе намери троино слепени греди.
Мерси предварително
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 17:33:39
avatar
Quote
ivo356
Зравейте, n.nikoloff откаде в Пловдив може дасе вземе сух материал и още кеде може дасе намери троино слепени греди.
Мерси предварително

Нямам представа... Аз отвреме-навреме ползвам една-две бази там.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 17:47:55
В тези бази кадето ползваш хубав ли е матерала? В София каде има троинослепени греди?
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 18:22:41
avatar
Аз ползвам базите да си доставя и пообработя моя си материал, а от тяхния не купувам - сещай се. И то ползвам една база два, най-много три пъти в годината, за да не се помислят за велики. Затова ползвам няколко бази. Миналата година съм ползвал общо 6 бази за по един път и толкоз.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 22:54:04
[www.comfort.bg]фирми/profile/дубъл-й-йордан-йорданов-еоод.html

ivo356 ето ти за Пловдив
ама за Варна не мога да намеря м... му :g:
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
24-01-2010 - 23:12:25
мерси *ok*
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
13-03-2010 - 22:56:40
Дървен Материал СД "Нефертити" - [www.nifertiti.eu] Добива, oбработва и предлага богат асортимент от дървен материал на изгодна цена!. Предлага различни размери дъски, греди, ламперия, обшивка, дюшеме, сух дървен материал и др. Работи със заявки. Осигурява транспорт на място.Фирмата разполага със складови бази във Варна,Смолян,Исперих и Провадия. [www.nifertiti.eu] тел: 0878431888 Намира се във гр.Варна , Двора на ТЕРСНАБ
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
16-03-2010 - 18:16:35
avatar
Мога да те свържа директно с производител- имат фабрика в Бургас и сушилня и мисля ,че постоянно имат някаква наличност.Ако желаеш пиши ЛС.
Сори за забавянето,ама точно тая тема не бях я отварял.....*angel*

Чест и почитание
Re: Сух дървен материал Варна - къде?
16-03-2010 - 22:43:43
Quote
ivo356
мерси *ok*

днес ходих и аз за дървен материал във първенец
но основно продават мокър материал
и аз питах за сух и ми казаха че могат да го исушат / но след сушенето се изкривявал ,,,,,,, eye popping smiley/
продават и слепени греди
общо взето материала който видях ми хареса / не разбирам от дървен материал но от обикаляне по складовете мога да направя съпоставка поне визуална /
мисля че някъде до затвора има фирма за дървен материал със сушилня
като се рових в мрежата попаднах на фирма в смолян за дървен материал със сушилна, като предлагат и транспорт да пловдив
ако те интересува мога да се поровя къде съм записал телефона / ако не се лъжа 180/200 лв / м2 + 40 лв за сушилня /

clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход