Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложение за организиране на среща между съфорумци

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
20-01-2010 - 22:05:37
Иво, здрасти!
И аз помислих, че обръщението ти се дължи на техническа грешка. Я, бързо вземи се поправи! Ами че тя Музичка наистина е муза - за всичкте ни форумни срещи - по цялата ни красна земя. Пък и в темите на форума внася хармония и достойнство.
Предполагам, че ще има участници от тези срещи и на това събиране, за един съм почти сигурна, но за всеки случай и аз се включвам - ставаме май 10 дивака?*pardon*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
20-01-2010 - 22:38:00
Нино, Скорпио, сменил вече Цъ-то със З. Извинете, моля...winking smiley Ако има и други пунктоационни грешки - метнете ми ги на лични, ще ги поправя, обещавам! *book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-20 22:40 от Ivo.NovDom.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
20-01-2010 - 22:56:33
:]

Скорпи, Нинка, благодаря ви, *bow* но наистина няма проблем. smiling smiley

Иво, smiling smiley

Първо Арго, после Наската... :] Няма значение, както ти идва, така! smiling smiley

Ух, чак ми стана неудобно... :-[

Пожелавам ви приятно изкарване, в което не се съмнявам. smiling smiley*drink1*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
22-01-2010 - 11:46:42
Не сте забравили за довечера нали?
Да подсетя пак:

Това е линк към местоположението на кръчмата:
ПЕТЪК 22.01.2010г, ОТ 18.00 ЧАСА
Дивака - На кръстовището на ул. Хан Аспарух и ул. 6-ти септември.

*drunk**beer**drink1**drink2**ok**drunk*

МАЙ ВЕЧЕ ВЕЧЕ СМЕ 9-10
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
22-01-2010 - 14:53:49
На по-добрата част (технологичната :-))) от форумните деятели пожелавам приятна вечер и весело настроение!

Иво, моралното присъствие и подкрепа ще са по-многобройни от бройката, която ще се отчете на място.
Планът ти е успял !
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
23-01-2010 - 01:55:37
Момци,докладвайте как,кой и защо се събрахте???Как мина срещата?
Иво,ти си първи,после "другарите"....:]
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
23-01-2010 - 07:51:05
Кво пихте, стига ли ви пиенето, къде са снимките, отцепници- ДиВаЦи такивива. Следващият конгрес трябва да бъде изнесен от София, с преспиване задължително та да дойдат повечко хора.

_________________
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
23-01-2010 - 07:55:45
Май работите отиват да търся почивна станция. Зор ще се съберем всички на наш'та вила...*ok*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
23-01-2010 - 09:03:58
avatar
С една дума - едвам се разделихме ... Ама Иво като дойде да каже. Мене ми беше много кеф, но 6 часа бяха адски малко да се наприказваме.....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
23-01-2010 - 09:11:03
Привет и от мен winking smiley
Похвално, нямаше пиянски изцепки, съвсем културно...голям лаф направихме. И селските клюкаки не могат да се мерят с нас. Момчета - другата седмица пак! ...и не съм си чул телефона, разминали сме се с част от компанията, за което искреннно съжалявам.
Щракнах няколко фотки, но още не съм ги оправил, така че по натам winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход