Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложение за организиране на среща между съфорумци

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 19:26:07
Quote
Ivo.NovDom
БУлхоум е по средата - там може да направим някоя сбирка, но това изисква подготовка.
Ами аз от кога говоря. 12-15 човека могат да се хванат във вилата. Ако сте повече има доста други вили наоколо колкото да се спи там, но при тях ще трябва да се плаща. В трапезарията се хващат спокойно 20 човека, а неспокойно - не знам - 40 кв.м. е. Можем да бъкнем в пеща или на чевермето (ама ако Венци се оправя с него) агънце или прасенце. Варианти много....
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 19:43:23
Булхоуме, виртуалните срещи са безплатни, а за реалните се плаща, може да е криза ама не е чак толкова зле - ти как се изхвърли 20-30 човека, като гледам още не сме се събрали за четворка на карти хехехех. smiling smiley
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 20:27:23
Здравейте хора!
Регистриран съм от 10-на месеца, но досега май не съм писал, както и не влизам редовно.
Но сега нещата се променят за мен, трябва да си намеря офис, който да купя по един или друг начин и да спра да плащам висок наем на собственика - той е симпатичен възрастен човек, но и искам да си плащам имота, а не да плащам наем.
Поздрави на всички!
Успех!
Ще се видим по форума някъде! Приемате ли нови форумци?
А защо не и живо и много ми хареса мисълта за ябъката и идеята.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 20:32:49
Здравейте момциsmiling smiley
За едно каре ще се съберат хора Ивоwinking smiley
Кажете кога е датата и ако съм свободен-съм на линия.
А,на Булхоум предложението повече ми допада*drunk*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 20:45:30
Ами няма нищо сложно значи. Остава някой да предложи дата. Може би е редно да е след няколко седмици, за да могат повече хора да видят темата (които за съжаление все по-рядко влизат)
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 21:12:12
avatar
Quote
Ivo.NovDom
...Николов, ако имаш връзка с админите - покани ги и тях!..
Сори, не ги познавам хората...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 21:15:41
avatar
Quote
bulhomes
...Ами аз от кога говоря. 12-15 човека могат да се хванат във вилата. Ако сте повече има доста други вили наоколо колкото да се спи там, но при тях ще трябва да се плаща. В трапезарията се хващат спокойно 20 човека, а неспокойно - не знам - 40 кв.м. е. Можем да бъкнем в пеща или на чевермето (ама ако Венци се оправя с него) агънце или прасенце. Варианти много....

Леле колега!... Ако знаеш какви състуденти имам от Троян... Само да ме надушат, че съм наоколо - 3 дена няма да си тръгна. Когато женихме последния ерген сватбата беше в събота, а си тръгнахме (едвам-едвам) във вторник... Даже и не искам да си спомням (то не че и много помня, де...)...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 21:17:10
avatar
Quote
Golden Bullet
Здравейте хора!
Регистриран съм от 10-на месеца, но досега май не съм писал, както и не влизам редовно.
Но сега нещата се променят за мен, трябва да си намеря офис, който да купя по един или друг начин и да спра да плащам висок наем на собственика - той е симпатичен възрастен човек, но и искам да си плащам имота, а не да плащам наем.
Поздрави на всички!
Успех!
Ще се видим по форума някъде! Приемате ли нови форумци?
А защо не и живо и много ми хареса мисълта за ябъката и идеята.
Добре дошъл , колега!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
17-01-2010 - 21:21:31
Quote
n.nikoloff
[Леле колега!... Ако знаеш какви състуденти имам от Троян... Само да ме надушат, че съм наоколо - 3 дена няма да си тръгна. Когато женихме последния ерген сватбата беше в събота, а си тръгнахме (едвам-едвам) във вторник... Даже и не искам да си спомням (то не че и много помня, де...)...
Тъкмо ще дойдеш с още по-голямо желание. Предполагам че ако не аз, то баща ми със сигурност ги познава.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 09:14:08
Quote
Golden Bullet
Здравейте хора!
Регистриран съм от 10-на месеца, но досега май не съм писал, както и не влизам редовно.
Поздрави на всички!
Успех!
Приемате ли нови форумци?

Голден булет, регнат си от година, но чак като стана въпрос за МАСА, не те сдържа, та постна първото си мнение. Искренно се развеселих. smiling smiley Еми добре дошъл си! *smiley_ahh* Покрай лафа, може и за офиса да дадем по някой съвет, знае ли човек.*huh*

Преди сбирката при Булхоум, викам да направим някоя "тренировка" към четвъртък или петък късния следобяд - ако ни хареса може да го направим като практика един път седмично.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 09:16 от Ivo.NovDom.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход