Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложение за организиране на среща между съфорумци

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 15:48:35
Оунър, Муца, знаех си аз че не съм първия който предлага такава среща.
Вие като такива с опит може да ударите едно рамо за да направим една сбирка тази седмица - предложих четв или петък, но аз лично четвъртък съм зает, така че петък?
Да измислим някое кръчме и готово.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 16:38:06
Иво,определете точна дата,час и място,разменете си телефоните в лични,запази в еди-коя си кръчма маса на твое име,за да те намерят хората,СЯДАШ И ЧАКАШwinking smileyКойто е от София и има интерес-ще дойде,за другите от Длибоката провинция-който има възможност и време,също ще дойдат!
При нас снегът е вече 50см и вали със страшна сила-ще трябва да паля БТР-а.....:]
Понататък ще организираме друга среща някъде по средата на БГ,за да могат да дойдат повече хора с общи интереси!!!И да бъдем полезни един на друг за добро и за лошо както се казва!!!
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 17:31:54
Едно време се джавкаха там Човек и Джоан .Бая материал се изписа тогава за среща -нещата бяха доста обтегнати времената бяха буйни , брокери , прогнози,строежи,лъжене , мажене -анонимността беше важна и задължителна.:]облика на форума се мени вече 4 пъти по спомен , надали старата тема ще изплува .Голямо шоу беше едно време - с един комп си регистрирваш две или три имена във форума и си спорите и си продавате имоти докато четвърти клъвне .



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 17:37 от filmatoplo.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 19:35:52
Филматопло, привет, е не става въпрос за "кълване" - просто повод да пием по напитка.

Венци, много си прав, така ще направя, все пак аз организирам. Утре ще кажа къде съм запазил маса - ще е за петък, че в четвъртък съм...на друга маса. Който ще идва да ми оставя на лични съобщение, за да съм горЕ-долЕ наясно с бройката. winking smiley Дали да е маса за 2-ма, за 3-ма или за 4-ма :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 20:06 от Ivo.NovDom.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 20:57:11
Ех ако бях от Софето *drunk*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 21:08:35
avatar
Quote
filmatoplo
Ех ако бях от Софето *drunk*
Абе и аз не съм от Софето, ама живея 22 години вече тука....*drunk*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 23:28:28
Иво,утре като определиш мястото,публично/демек тук/,всички да ти потвърдят,за да не се излагаш в кръчмата.
С удоволствие бих дошъл,но както ти казах имам ангажимент!
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
19-01-2010 - 07:27:48
Пак си помислете за Троян, не толкова скоро за да имат време хората да го осмислят, например след седмица. Сигурен съм че и Топлото може да се засили от Приморско и аз ще дойда. Троян е идеалното място щото е на средата и е удобно за всички и естественно с преспиане и кво беше там прасенце, агне (то май още няма) или вол на чеверме. А ракийката а луканката все с бренда троянска, И природа и ... Оставете я тая София няма да ви е интересно там, Ама вие си знаете. *ok*

_________________
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
19-01-2010 - 09:36:04
avatar
Иво,благодаря за поканата,но точно сега няма да мога да присъствам.
Скоро ще се местя да живея в София-тогава с удоволствие ще се възползвам ,макар че в това,което Фло казва,има голяма доза истина.
Идеята за среща в Балкана повече ми хареса.
А поста на Filmatoplo искрено ме развесели-тогава само четях форума,без да съм регистриран,но го помня..:]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
19-01-2010 - 09:49:37
avatar
А аз се чудя защо тази тема е в тоя раздел????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход