Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложение за организиране на среща между съфорумци

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 09:23:57
Какво ще кажете за някое от "хепитата" има едно в мола на Стамболииски, ...или на Раковска... или Китайска кръчма имам една две в предвид с хубава обстановка и прилични цени? давам само предложение без да го налагам.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 10:07:37
Мараба и от мен който 3 години дразни тука типично в мой стил умерено.*write*среща защо не -те собствениците на сайта може и да не идват ако са заети само да резервират платят масата .
*drunk*Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 10:25:05
Здравейте, то и по-рано ако не се лъжа имаше такова предложение преди около 2-3 години беше и май Муза го движеше или Магеа - имаше и такава форумна дама, но за съжаление вече не я виждам. Та тогава не бях в БГ и не знам какво стана. Отсега знам че освен да се напием няма кой знае какво да си кажем - всичко е казано и написано, но по принцип и напиването с приатели си е креатив. Та аз сум фен на изнесените конгреси, както Ленин някога си ги е правил из Австрия и Швейцария. Ние да не сме по-прости, я, забравете я малко тая София и да дръпнем някъде с преспиване. Това с Троян мен повече ми харесва или нещо друго такова. Да наемем някое малко хотелче за една вечер. Ако някой знае нещо подобно из Рибарица, Троян, Чифлика да го проработим. Аз съм Правешки ама тук нали знаете всичко е малко баровско за такива мероприятия. Ресторант знам чуден викат му "Правешка баница" ама с малките хотелчета е труден въпроса. Из Рибарица и Чифлика съм чувал, че има. Или на друго мяско ако някой знае.

_________________



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 14:17 от Ivel.
Re: *drunk*Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 11:06:13
Ивел, Булхоум има къщи за гости в Троян...Булхоум-е, сложи си в подписа линк към сайта ти ве човек, за да не се разсейваме winking smiley с други хотели :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 11:09 от Ivo.NovDom.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 13:28:04
www.livadeto.com и за сбирката ще е безплатно поне в мойта вила. Това споменах, че ако се съберем повече ще трябва да ангажираме и някоя друга само за спането - имам няколко по-евтинки в предвид (до 15 лв/нощувката) съвсем близо до нашата.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 14:12:20
Екстра аз съм - ЗА*drunk*

_________________
Re: *drunk*Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 15:22:14
avatar
Quote
Ivel
Здравейте, то и по-рано ако не се лъжа имаше такова предложение преди около 2-3 години беше и май Муза го движеше или Магеа - имаше и такава форумна дама, но за съжаление вече не я виждам. Та тогава не бях в БГ и не знам какво стана. Отсега знам че освен да се напием няма кой знае какво да си кажем - всичко е казано и написано, но по принцип и напиването с приатели си е креатив. Та аз сум фен на изнесените конгреси, както Ленин някога си ги е правил из Австрия и Швейцария. Ние да не сме по-прости, я, забравете я малко тая София и да дръпнем някъде с преспиване. Това с Троян мен повече ми харесва или нещо друго такова. Да наемем някое малко хотелче за една вечер. Ако някой знае нещо подобно из Рибарица, Троян, Чифлика да го проработим. Аз съм Правешки ама тук нали знаете всичко е малко баровско за такива мероприятия. Ресторант знам чуден викат му "Правешка баница" ама с малките хотелчета е труден въпроса. Из Рибарица и Чифлика съм чувал, че има. Или на друго мяско ако някой знае.

Ааааа, стана срещата.
Дори две.
В Боженци и в Копривщица.
Страшно приятно е но има един голям проблем.
След подобна сгледа не мое да се скараш с никой от групата.*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 15:26 от OwnerBG.
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 15:30:16
Хахахаха,Оунъре,развесели ме:}
Е,нали трябва да сме по-добри,няма да се караме!
Re: *drunk*Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 15:31:12
Quote
Ivel
Здравейте, то и по-рано ако не се лъжа имаше такова предложение преди около 2-3 години беше и май Муза го движеше или Магеа - имаше и такава форумна дама, но за съжаление вече не я виждам. Та тогава не бях в БГ и не знам какво стана. Отсега знам че освен да се напием няма кой знае какво да си кажем - всичко е казано и написано, но по принцип и напиването с приатели си е креатив. Та аз сум фен на изнесените конгреси, както Ленин някога си ги е правил из Австрия и Швейцария. Ние да не сме по-прости, я, забравете я малко тая София и да дръпнем някъде с преспиване. Това с Троян мен повече ми харесва или нещо друго такова. Да наемем някое малко хотелче за една вечер. Ако някой знае нещо подобно из Рибарица, Троян, Чифлика да го проработим. Аз съм Правешки ама тук нали знаете всичко е малко баровско за такива мероприятия. Ресторант знам чуден викат му "Правешка баница" ама с малките хотелчета е труден въпроса. Из Рибарица и Чифлика съм чувал, че има. Или на друго мяско ако някой знае.

Хехехе

Ивел, smiling smiley

Аз съм новобранец във форума, но за сметка на това, ветеран на форумните срещи. :]

Имаше и на Мадара... smiling smiley

И да, така е! Не можеш се скара с никого след това. Много е хубаво... smiling smiley

*drink1*
Re: Предложение за организиране на среща между съфорумци
18-01-2010 - 15:38:11
avatar
Quote
venciev
Хахахаха,Оунъре,развесели ме:}
Е,нали трябва да сме по-добри,няма да се караме!

Ей ги бе.
Винаги готови.
Бойната група известна като Шумкарите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход