Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ппеоръчайте ми

Публикувано от Rich 
Ппеоръчайте ми
09-01-2010 - 22:55:39
Моля препоръчайте ми фирма,бригада,майстор и др. за строеж на еднофамилна къща в полите на Витоша.
Препоръката приемем само форумците.
*drunk*
Re: Ппеоръчайте ми
09-01-2010 - 23:44:14
avatar
Скоро завърших поредната къща на груб строеж в полите на Витоша(имам тема със снимки тук някъде), напролет ме чакат по нея 12 см. изолация с каменна вата и вътрешни мазилки...Ще имам и друг строеж в района....
E, самопрепоръчах се...smiling smiley:]winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-10 02:21 от markk.
Re: Ппеоръчайте ми
10-01-2010 - 00:15:08
avatar
Пиши лично на МВ2613.... (ако я искаш монолитна) или на мене, ако я искаш дървено-скелетна. Най-малко акъл ще дадем!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ппеоръчайте ми
11-01-2010 - 17:13:08
Quote
n.nikoloff
Пиши лично на МВ2613.... (ако я искаш монолитна) или на мене, ако я искаш дървено-скелетна. Най-малко акъл ще дадем!

Като си почнал така не пропускай vipltd с металните къщи и iav , който се позагуби :]:]:]
Re: Ппеоръчайте ми
11-01-2010 - 17:25:55
То и твоето отсъствие се усети.
Re: Ппеоръчайте ми
11-01-2010 - 18:59:44
avatar
Quote
argonavt
Quote
n.nikoloff
Пиши лично на МВ2613.... (ако я искаш монолитна) или на мене, ако я искаш дървено-скелетна. Най-малко акъл ще дадем!

Като си почнал така не пропускай vipltd с металните къщи и iav , който се позагуби :]:]:]
Е, предполагам, че става дума за монолитно, щото ако не беше монолитно сам щях да се предложа..*angel*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Ппеоръчайте ми
11-01-2010 - 18:59:48
Quote
bezopit
То и твоето отсъствие се усети.

При мен нищо интересно...smiling smiley
Re: Ппеоръчайте ми
12-01-2010 - 22:05:03
Не искам бунгало или хангар.Имам разрешение за започване на строеж 350м2 монолитно строителство .
Няма да избягам докато не събера поне 10 строителни бригади или фирми препоръчани от доволни клиенти във форума.
Re: Ппеоръчайте ми
13-01-2010 - 00:09:34
Re: Ппеоръчайте ми
13-01-2010 - 13:09:34
Zdraveite Rich

Syvsem slu4aino popadnahme na tozi forum - i opredeleno ni dopadna, za koeto reshihme da stanem chast ot nego.
Predi malko dadohme edna svoq preporyka na Boyanesa, koqto syshto se interesuva ot stroitelni brigadi i firmi.
Nie kato stroitelna firma rabotim s nqkolko podizpylniteli v celiq stroitelen proces - s koito do tuk syvmestnite ni raboti vyrvat byrzo i dobre. Preporychvame vi gi i na vas i opredeleno nqma da syjalqvate. Eto i edin tehen sait, na koito mojete da hvarlite edni pogled na tqhnata rabota: www.as-stroi2000.eu
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход