Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ппеоръчайте ми

Публикувано от Rich 
Re: Ппеоръчайте ми
16-01-2010 - 16:54:04
Строителни обяви
Обяви за извървшане на ремонтни и строителни услуги

Маркирай форума като прочетен



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-16 17:00 от general.
Re: Ппеоръчайте ми
16-01-2010 - 17:36:23
avatar
Quote
bobito_g
Zdraveite Rich

Syvsem slu4aino popadnahme na tozi forum - i opredeleno ni dopadna, za koeto reshihme da stanem chast ot nego.
Predi malko dadohme edna svoq preporyka na Boyanesa, koqto syshto se interesuva ot stroitelni brigadi i firmi.
Nie kato stroitelna firma rabotim s nqkolko podizpylniteli v celiq stroitelen proces - s koito do tuk syvmestnite ni raboti vyrvat byrzo i dobre. Preporychvame vi gi i na vas i opredeleno nqma da syjalqvate. Eto i edin tehen sait, na koito mojete da hvarlite edni pogled na tqhnata rabota: www.as-stroi2000.eu

Хайде сега напишете го всичко това и на кирилица. Не се срамете, че сте българин!!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход