Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на течове в панелен апартамент.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
02-11-2009 - 12:36:58
Тоест до колкото разбирам това е нещо, с което ще "лакирам" за да изолирам вече съществуващите фуги?
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
02-11-2009 - 14:43:14
Да, само че не е лак а някакъв инпрегнатор - той Гогол е "алхимика" във форума. winking smiley Така че пробвай му рецептата. smiling smiley
Преди време ползвах български инпрегнатор за фуги, но не ми свърши работа - а и оставяше един белезникаво прозрачен филм като от разредено лепило Ц200
Опитай да нацапаш фугите с това което ти казва, не е страшно ако излезнеш и върху плочките - твърди че е безцветно, така че не се притеснявай, но все пак бъди внимателен и първо цапни един участък и опитно установи дали помага или не. И ако не помогне поне да не си с попиващи, леко белезникави плочки.
Нямаш кой знае какъв избор, така че редно е да опиташ и после да напишеш какъв е резултата. Т.е. дали да освиркаме на Гогол химиите. *beer*
Гоголе, не се сърди но малко съм скептик че с това ще успее да оправи проблема си.
*drunk* *drunk*
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
02-11-2009 - 14:49:00
Chilio Написал:
-------------------------------------------------------
> Тоест до колкото разбирам това е нещо, с което ще
> "лакирам" за да изолирам вече съществуващите фуги?

Чилио, дано да ти помогне гоголската рецепта, но ако не помогне, просто си смени плочките - поне на пода. :cry: това са около 4 квадрата - къртене, нови плочки и труд най много 300 лева. Неприятно е, но по-неприятното е, че очите са ти постоянно там и те дразни.

Abu
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
02-11-2009 - 15:48:40
Иво,
Добре е, че казваш като не си доволен, да не съм само аз мърморкото... Аз съм тотален скептик за българската химия - бои, лакове, грундове, импрегнатори, добавки "за" и "против" - всичко е пълен т...к. Точно обратното е с марковите - направо да не повяваш каква работа вършат! Убеден съм, че Гоголовото ще реши проблема, по простата причина, че преди да напишат нещо на етикета, сериозните производители пробват дали наистина става за целта. Единствено остава човек да прецени кой производител е сериозен, но това е лесно с интернет...
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
02-11-2009 - 17:40:47
avatar
:loveu: :loveu: :loveu: *yes* *yes* *yes* *angel* *ok* *rose*

Чест и почитание
Abu
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
02-11-2009 - 21:27:00
Какво се радваш, бе Гогол! Комплиментът е за производителя, не за търговеца и полагача, ха-ха... Аз колко съм се червил заради пишман материали... Някои грешки няма да ги повтаряме, нали така?
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
03-11-2009 - 16:45:33
avatar
Да ама аз съм представител и фен на производителя.....
А относно материала ,той е бетон- гаранция - работи..... *yes*

Чест и почитание
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
24-10-2013 - 04:37:50
Здравейте, и аз имам проблем с течове в панелно жилище. Но при мен са от горните етажи или когато вали, защото имам една външна стена. Искам да попитам това има ли оправия. Има ли някакъв шанс за някакъв траен ремонт?
Re: Ремонт на течове в панелен апартамент.
29-10-2013 - 21:41:03
Quote
tsvetkova
Здравейте, и аз имам проблем с течове в панелно жилище. Но при мен са от горните етажи или когато вали, защото имам една външна стена. Искам да попитам това има ли оправия. Има ли някакъв шанс за някакъв траен ремонт?

оправия има,но дайте малко повече инфо за проблема за да ви насочим към решение,ако теча е както казвате по стената,най вероятно фугите са за ремонт.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход