Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Abu
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 21:22:03
Сякаш Брамак са пуснали нова система "Tickly"...
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
03-11-2009 - 18:12:39
Тези Tickly как ви се струват?


Уж красиво, ама като се сетя, че с това хотелче скапват автентичноста на махалата, та чак ме хваща яд :g:

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Abu
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
03-11-2009 - 18:23:35
Миташки, не може на всяка голяма сграда да се гледа като "скапваща автентичността". Ами то само еднофамилни ли да се строят?
Не познавам района, не виждам панорамата, но очевидно са се постарали да вържат фацата. Не е малко, да знаеш!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
03-11-2009 - 18:42:57
Прав си Abu, точно поради това са ми смесени чувствата. Това е една махала в Родопите, която е започнала да се комерсиализира в кафано-чалгаджийски стил. Няколко хубави къщета са отворили очите на останалите и от там се е започнало строителство на очевадните ментета. Но тази сграда си я бива, иначе нямаше да я удостоя с фото.

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
03-11-2009 - 18:46:55
Наистина доста голяма сграда и малко не се връзва с покрив покрит с тикли,но така е искал инвеститора,постарал се е човека.Друг е въпросът,дали се "връзва" с къщите в махалата или не!
Миташки,готов ли е вече хотела,ако е готов пусни някоя снимка,за да го видим в завършен вид winking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
03-11-2009 - 18:55:41
Венци, много съм поласкан от определението ХОТЕЛ. Всичко става бавно и мъчително - с много любов, но малко свободни пари и още по-малко време. Чувал ли си се скоро с Арго. Хрумна ми нещо и съм го споделил само с него. Мога и с теб - на лични.


За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
03-11-2009 - 22:26:12
avatar
Миташки Написал:
-------------------------------------------------------
> Тези Tickly как ви се струват?
> URL=http://mitkomitev.snimka.bg/architecture/pokri
> vi.290066.15769790]
>
> Уж красиво, ама като се сетя, че с това хотелче
> скапват автентичноста на махалата, та чак ме хваща
> яд
>
> За оплаквания, моля обърнете се на: .


Уж, наистина- главно тиклите. А че собственикът и понятие няма какви ги върши.........
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
04-11-2009 - 01:11:55
С Арго се чуваме честичко,че и се виждаме от време на време!Ако не е по темата пиши на лични!
Поздрави!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
04-11-2009 - 11:32:58
Миташки,имах впредвид ХОТЕЛА от горната снимка,дали са го довършили,а не твоята къща!А и за твоята къща кажи winking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
05-11-2009 - 01:23:40
Като гледам сградата на снимката от г-н Миташки мога да кажа само едно нещо- човека освен че не си знае парите, не знае и какво строи. Мутро-Възрожденски стил. За възрожденски стил само каменна зидария не стига. Трябва и още нещо. А за "хармонията" на камъка с бетона-нямам думи. *drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход