Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Abu
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
01-11-2009 - 19:49:12
Защо се отказвате да препокривате преди зимата? Мислите, че няма да стигне времето ли? Струва ми се, доста полезна работа можеше да се отметне още този сезон, ако е покрито веднъж...

ПП Моят човек ще се помота до Нова година из Софийско и после отпрашва, както твърди, завинаги. Доколкото сме говорили, единствено за сериозна работа (не само като финанси, а и като качество на сградата) би останал, но такива отдавна не ни се падат. Аз го разбирам - млад човек е и тук се задръства от дребнавост и цигании, а щом си уважава занаята, или спира да го практикува, или го практикува другаде...
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
01-11-2009 - 22:38:39
Май ще трябва да се бръкна по-надълбоко - "онзи" архитект ще сътвори чудо, сигурен съм! Трябва да сме зад гърба му!

Абу, остави момчето да си опита късмета, той винаги може да се върне и да си покаже майсторлъка, ако идеята му е близка!
Пък и никой за никъде не бърза.......!

А снимката на Маркк е автентична защото и аз бях там!
Наложи се да го чакаме това "тъпо" слънце цал час, но добре, че нямаше облаци!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-01 22:52 от partzalev.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
01-11-2009 - 22:55:38

Струвало си е чакането... smiling smiley

Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
01-11-2009 - 23:16:41
Тя зимата дойде Абу,на Сейковци има 2-3 пръстта сняг от оня ден....
А за снимката на Маркк- :] нямам думи....аз закъснях малко и изтървах изгрева,но виж,Маркк и Парцалев НЕ ЛЪЖАТ *drunk* *beer*
Abu
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 01:52:00
Аре ся - 2-3 пръста сняг ша на плашат! Да вали, да гърми, ама лошо време да не идва, че не става за работа!
До пролетта време много и ако нищо не подхващате, току-виж сте опукали бюджета за ремонта...
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 05:16:24
Хайде и до другата зима комина вече да пуши. *drink1*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 10:58:58
Студено си е Абу и хлъзгаво,не става за бачкане...Не забравяй,че обекта не е на Златните... :]
А,колкото до комина той пак може да пуши другата зима *drunk* *drunk* *drunk*
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 13:46:41
Abu
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 14:35:05
Ей, това на стрехата бакър ли е? Евала!

Лично мнение: застъпът на тиклите като е по-голям става по-красиво (все пак зависи колко се преразходва камък и колко се утежнява). А също и да не са в чак толкова идеални диагонали - НЕ НА ПРАВИТЕ ЛИНИИ, както казват по-отворените архитекти...
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
02-11-2009 - 17:29:09
Случайно ми попадна тази снимка и се замислих кога ли и ние ще сме на това дередже?! winking smiley Диаогналите наистина са бая прави,но те камъните му такива еднакви...!Абе,не е лошо,нали?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход