Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА стойността на строителството

Публикувано от 4ovek 
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 22:52:34
Абе като заговорихте за Хасково, аз минах от там да се видя с един приятел.Обстановката е наистина умопомрачаваща , всичко е асфалтирано, нови улици, тротоари , общината подменя тротоарните плочки по обикновените закътани вътрешни улички eye popping smiley, всички улични лампи светят на всякъде, А8, БМВ 7, последни модели Мерцедеси, Ферарита ,Ламборджини и всякакви подобни вървят едно след друго.Супер луксозни нови сгради из целия град, сторежи едно до друго.Викам му абе пич какво е това чудо тука.Казва че имало много турци с луди пари и най-вече че целия град бил превърнал белия прах в семеен бизнес *xxx* .Било бъкано с лобаратории в близките села, никой не ги закачал, чудовищен трафик на стоки, хора и органи.Аз преброих поне 10 казина........абе сюрреалистична картина, удивих се.За мен там ще върви някакъв 5 звезден хотел.То имало и депутат от Хасково, който построил 5 звезден в местността Кенана, май Европа се казва с пиано барове ,басеин с олимпийски размери, и т.н.А какви къщи има в тази местност Кенана, бедна ви е фантазията.Къщите в баровските квартали на София са като цигански колиби, ужас аз получих комплекси.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-29 22:53 от ivo_1.
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 22:56:23
Ами ти защити пак това , което писахме !
Re: ЗА стойността на строителството
30-03-2009 - 09:10:09
За мен оферта без да се разгледа проекта, е несериозна. Имаше един, който не си беше пил хапчетата - питаше за цена на разчупен покрив. Хайде дай цена за разчупен покрив, каквото и да означава това, и искам аз да го приемам и да одобрявам плащания без да се пишат анекси, като естествено офертата трябва да е конкурентна. Само си представи как разчупения покрив може да се окаже в последствие с обшивка от медна ламарина. Или пък ми дай цена за нулев цикъл на сграда, без да знаеш колко подземни нива са , има ли вода, на колко метра е...Или за фасада без да имаш информация за материалите и архитекта палаво добави едни окачени дървени елементи...
Re: ЗА стойността на строителството
30-03-2009 - 09:26:44
Камъка си тежи на място,
или по-добре кмет на село ,отколкото пъдар в София.
Не трябва да сме много песимистични.Нещата ще вървят на добре.
Re: ЗА стойността на строителството
30-03-2009 - 09:42:14
Правилно,офертата трябва да се базира на нещо конкретно.За конкурс и сравнение между фирми и оферти трябва да стане със еднакво задание.
Re: ЗА стойността на строителството
30-03-2009 - 20:01:53
Ми това 100 човека го казахме , ама ......
Re: ЗА стойността на строителството
01-04-2009 - 00:57:49
avatar
(сори за офтопика)

@MB2316 "Затваряме темата, защото не е актуална (информация от този, който е започнал темата.)"

Ще строиш или се отказа?..



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-01 01:34 от dodo2.
Re: ЗА стойността на строителството
01-04-2009 - 19:18:29
След 10 дни взимам виза за проектиране ! Нали виждаш какъв небивал интерес има !? Или аз не съм избрал момента правилно или не съм избрал варианта !? То ще си покаже! smiling smiley
Re: ЗА стойността на строителството
06-04-2009 - 23:57:47
Mакси,
В Хасково минарална вода НЯМА.
Минаралната вода е в Хасковските минерални бани които са на 15 км и са свърталище на зажадняли за жена турци и гърци затова и куклите барбита там са в повечко.
Ако въпросното място е на Кенана имаи предвид,че там вече е застроена всяка полянка и има всякакви хотели,със и без басейни.Иди и виж колко са клиентите им.
Лятото от чисто любопитство се разходих пеш и честно казано съм повече от възмутена.Колко по хубав си беше парк Кенана преди 20+ години когато аз бях ученичка в Руската гимназия и ходехме да се крием там ,да пушим. Единствената "сграда" бяха тенис кортовете.Сега и те не се виждат,скрити са зад хотели.
Кой ходи в тези толкова много хотели?Да,аз не съм специалист по туризма,нито разбирам от стройтелство но като гражданин съм убедена,че това си е чиста пералня на пари-10 луксозни хотела и един провинциален град който дори не е курортен.





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-04-07 00:33 от Nova.
Re: ЗА стойността на строителството
07-04-2009 - 00:53:32
ivo_1 Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе като заговорихте за Хасково, аз минах от там
> да се видя с един приятел.Обстановката е наистина
> умопомрачаваща , всичко е асфалтирано, нови улици,
> тротоари , общината подменя тротоарните плочки по
> обикновените закътани вътрешни улички , всички
> улични лампи светят на всякъде, А8, БМВ 7,
> последни модели Мерцедеси, Ферарита ,Ламборджини и
> всякакви подобни вървят едно след друго.Супер
> луксозни нови сгради из целия град, сторежи едно
> до друго.Викам му абе пич какво е това чудо
> тука.Казва че имало много турци с луди пари и
> най-вече че целия град бил превърнал белия прах в
> семеен бизнес .Било бъкано с лобаратории в
> близките села, никой не ги закачал, чудовищен
> трафик на стоки, хора и органи.Аз преброих поне 10
> казина........абе сюрреалистична картина, удивих
> се.За мен там ще върви някакъв 5 звезден хотел.То
> имало и депутат от Хасково, който построил 5
> звезден в местността Кенана, май Европа се казва с
> пиано барове ,басеин с олимпийски размери, и
> т.н.А какви къщи има в тази местност Кенана, бедна
> ви е фантазията.Къщите в баровските квартали на
> София са като цигански колиби, ужас аз получих
> комплекси.
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 03/29/09
> 10:53PM от ivo_1.

За турците,забогатели от "шивашка" дейност вече и децата знаят.
Улиците-да,няма не асфалтирана и разчертана улица или занемарен парк без детски кът ,трева и пейки.Така е и край вилите в парк "Кенана" затова хората се местят да живеят там-гора,чист въздух и тишина.Все още е девствена природата край язовир "Гарваново" където се строи (от поне 15 години)хотел и ще бъде гребна база.Преди около година кмета си направи вила там и все още няма много съседи.

Христо Бисеров се казва екс депотата за когото говориш.




Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход