Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА стойността на строителството

Публикувано от 4ovek 
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 12:00:41
Скоро няма ли да има избори?
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 12:05:50
Ами ти не знаеш ли колко избори минаха , а пък нищо !? Аз се сблъсках с този ..... "проблем" , меко казано , още 2001-2002 година . Този град е едно ООД направо .

А какво интересно има там , че искаш да строиш поч. станция ? Питам , защото наистина не знам ! Минерална вода или ......




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-29 12:09 от MB2316.
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 12:26:24
Да,в близост има минерална вода.
Искаме да узнаем ориентировъчно цените,като ги обявим на съдружниците да нямя големи разминавания.Доста време изгубихме по чужбина и сме далеч от действителното състояние относно цените в момента.
Очакваме препоръки относно такава база.
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 12:35:56
Концесия ли ще гониш за тази вода ?
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 12:48:45
Макси, виж цените, които обявява камарата на строителите и си направи сметка какви ти ги говорят.
Интересно ми е как ще обясниш на съдружниците, че бюджета е 1.2млн. евро , а се окаже в последствие , че си до под кривата круша с тези пари - " ами то в един форум всички ми обясняваха, че толкова струва". Това са несериозни работи. Имай едно наум, че тези дето пишат по форумите не ти дават оферти.
Стар трик за да се върже някой да почне да прави нещо е да се заблуди, че цената е по-ниска. Хванеш ли се на строителното хоро - измъкване няма. Може да си четеш по форуми, че някой е договорил 5лв. за труд за определена работа, обаче при теб да идват оферти от 10 и 12, а тези дето могат да го направят за 5 да са заети за месеци напред. И да се окаже, че докато се пазариш хванат, че се оттеглят и тези и вече щото си назор да плащаш 15.
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 13:27:20
Подкрепям МВ2316 с две ръце!
Не съм строил в Хасково, но съм имал друг тип бизнес там. Кракът ми повече няма да стъпи на това забравено от бога място и идна минерална вода няма да си купя от там, защото това ще е инвестиция.
Искрен съвет: Стой далече от Хасково! Там феодализма още не е свършил. Не ставай доброволно крепостен селянин. *black eye* . Има още 5-6 места в България, където е най-добре човек да не припарва, но мисля, че Хасково е №1.
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 13:32:18
Чими , само аз , ти и Н. Николофф ли сме яли дървото там от цял форум ? Едва ли ? Освен ако няма някакъв Хасковски филтър за достъп до този форум :] :] :]
*ok* за определението - ФЕОДАЛИЗЪМ , честно не бях се сетил , но е точната дума ! *bow*
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 13:46:49
Аз не живея в облаците и 5-7% комисионна си я калкулирам в разходите :] Но когато нещата опрат до 40%, това вече е ... немам думи. Освен това имаш чувството, че си попаднал в "1984" на Оруел и Големият брат те наблюдава отвсякъде. Кошмарно място...
В интерес на истината искам да изкажа огромна благодарност на един човек от друг форум с ник "alibaba"
Той ме предупреди за ситуацията там няколколко пъти!
БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛЮ, КОЙТО И ДА СИ ТИ! *bow*
Благодарен съм и на себе си, че се сетих да питам и най-важното, че се вслушах в това, което ми казаха. Отървах кожата с минимални загуби и получих урок, който няма цена!
maxi dizayn, вслушай се! Бегай от там колкото ти държат краката, щото после няма мърдане! *stop*
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 14:29:58
4ovek Написал:

> Имай едно наум, че тези дето пишат по форумите не
> ти дават оферти.


Да не говорим , че по форумите се въртят такива пари от инвеститори , че преброяване нямат ! :] :] :]
Re: ЗА стойността на строителството
29-03-2009 - 15:03:50
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Да не говорим , че по форумите се въртят такива
> пари от инвеститори , че преброяване нямат !


ХАХАХАХА :}
Вярно е човече! Ако сметнеш парите, дето са обявени, БВП на САЩ ще започне да изглежда като джобни пари :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход