Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще строя! Дайте ми съвет за бригада

Публикувано от sisill 
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 15:10:39
Да бе , те ще стоят и ще чакат да се издъни първата бригада ! :] :] :] :] :] :] :] Не е работеща схема Петър . А и втората бригада идва , започва да намира кусури , след два дена рев като на вдовица за ....... собственика си вика лелеееее тия първите са омазали всичко и ..... сваля гарда . След това започва големия секс !
Извинявам се за френския си !
Едно уточнение за да не ме разберете погрешно ! Имах предвид , че втората бригада ще реве като .......



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-03-07 15:20 от MB2316.
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 15:31:00
мб2316,другия вариант е сисилл да изчака малко докато поогладнеят и отрезнеят бригадите,и видят аджеба за какво става въпрос или да плаща повече *xxx* .между другото сесилл предполагам че току що сте подали за разрешително,така че имате още време да хванете сезона :] .знам че ще прозвучи неприемливо но приемете факта че може да не стане тази година а за следващата *yes* ,
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 15:38:46
Човек , има коректни хора , но тия явно не са такива !?
Всички работещи искат работодателите да ги осигуряват на истинските им доходи , нали ? ? ?
С тия бригади насърчавате сивата икономика ! Упс , изказах се като Орешарски
:] :] :]
Но пък е факт !
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 15:55:03
така е мб2316,но пустите пари като не стигат за повече smiling smiley .сивата окономика ще си бъде със или без бригади :g: сесилл проучи много добре нещата от точка А до Я,за да има по малко неприяъности,и ако все пак си решила да строиш по стопански начин,плати и някой друг лев за технически ръководител със опит,и най важното е да не си поставяш срокове че трябва да я дигнеш за нула време,хубавите неща искат време,като виното :]
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 15:55:36
Да се надяваме, че ще почна този сезон. Иначе другата седмица трябва да подам молбата за Разрешение за строеж. Като първо ще отидем с проекта при главния архитект за да каже предварително дали мили че ще има проблеми.
Колкото до бригадата и фирмата - иска ми се да бях богата, за да не ми пука по колко плащам. Но не съм богата, нито приятеля ми е богат. Затова и в къщата няма нищо сложно и изчанчено, няма мазе, терена е равен и е на малко повече километра от работното ми място от колкото на мен ми се искаше. Идеята е къщата да е ефективна, не много голяма, но не и много малка.
Имаме мечта да живеем в къща на чист въздух. Надявам се някога да се сбъдне smiling smiley
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 15:58:10
Ами иска ми се до началото на зимата да имам груб строеж, а за догодина КРИЗАТА ще каже ....
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 16:09:16
и аз като тебе миналата година,големи надежди да почна и аха се забавих със разрешителното,добре че не почнах, :}
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 16:15:18
sisill , я прецени нещо ! Едно лекичко ценообразуване за твоя си консумация .
1.Взимаш бригада срещу 40 лв/ м2 , например .
2.Доставяш материалите , съответно , не печелиш , а разходваш пари . Включвай ги веднага в сметката .
3.Тази бригада има ли кофражи и т.н. необходим инвентар за строежа ти ?
4. По закон има гаранции , които строителя поема ! Бригадите в качеството на какво жУвотно smiling smiley би поела някакви гаранции ?
5. И накрая една английска поговорка - "Не съм богат за да си купувам евтини неща"
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 16:26:07
добра е поговорката smiling smiley
аз пак казвам, че не е задължително да са бригада може и фирма да е, но зависи от цената която ще ми поискат и дали ще се "харесаме" smiling smiley
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 16:29:00
*ok* winking smiley winking smiley winking smiley И понеже си "наше момиче" smiling smiley , пусни ми едно лично съобщение с мейла си за да ти изпратя нещо ! smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-07 16:36 от MB2316.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход