Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще строя! Дайте ми съвет за бригада

Публикувано от sisill 
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 19:26:52
Дали пък не дадох на момичето материал за мислене ! :] :] :] Сума часове я няма вече ! :] :] :] *book*
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 21:40:11
ще видиш ти,като ти звънне да те пита кога ще почваш да я строиш :] :] *pardon*
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 21:52:43
Тя момичето каза , че ще качи някъде файловете и ще са фрий за офериране ! :]
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
07-03-2009 - 23:18:28
а и задължително агънце в тавичка и опяване с поп за да спори работата :] :] :]
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
08-03-2009 - 14:49:55
sisill Написал:
-------------------------------------------------------
> заготовка намерих 1лв кг с превоза - предоплагам
> че е добре
> а цената на бригадата е точно 40лв кв.м
> май офертата е добра...
> каза ли са:
> 5500 основи, по 3500 останалите 2 плочи; покрив
> 140 по 25 лв.

Здравей,sisill,
ние сме в същото положение като вас, чакаме строително разрешение,хубавото време, намирането на свястна бригада, техн. ръководител и с повечко късмет лека полека да започнем и завършим така мечтаната къща. Но цената която си написала 40лв./кв. и разбивката и все не мога да получа в края 40лв. Защо на основите са калкулирали над половината сума за труд, и не би ли трябвало покрива да е малко по скъп за сметка на основите. Все пак 3500лв покрив е супер цена но не се ли крие нещо допълнително там. Аз също мисля ,че офертата е добра. Успех






Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
08-03-2009 - 14:53:33
Аааа, сега зацепих,извинявам се. Покрива е калкулиран отделно по 25лв/кв. *yes* *book*
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
08-03-2009 - 14:59:53
Бат Санде , намери и ти с кой да си говориш :] ! Питай строители , не питай клиенти както сте двамата със Сисилия ! *beer* smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-08 15:00 от MB2316.
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
09-03-2009 - 11:19:41
Здравейте,
Чакам аритекта да ми прати всички документи, за да мога да представя всичко с точност. Трябва да стане до Четвъртък когато и ще подаваме документи за разрешение за строеж.

Поздрави на всички....
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
09-03-2009 - 13:22:50
Извинявам се предварително, че пиша в тази тема, но не искам да създавам нова за един въпрос само.Първо ще отбележа че приключих с грубия строеж преди дни, сега ще чакаме да поизсъхне поне до средата на май.Много се двоумя дали да използвам минерална мазилка при довършването.РЗП-то ми е 397кв/м и доста ще ми затрудни бюджета.
Заслужава ли си цената минералната мазилка и какво предимство има?Просто искам да чуя независимо мнение.
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
09-03-2009 - 14:01:53
Минерална? Кое наричаш минерална и какво те грабна в нея?
Защо не мажеш със силиконова или силикатна -- втората е малко по-евтина, а силиконовата за мен е най-доброто, поне доколкото четох преди да мажа, преимущество на силиконовата е, че по-малко задържа прах и може да се мие направо с пароструйка, тази есен го пробвах. Аз сложих Вебер, излезе ми около 100 кинта баката, избираш си зърнометрията 1 или 1,5 или 2 или 2,5 ако не бъркам, в зависимост от това разходната норма е различна, при мен една бака стигаше за 7-8 квадрата.
Но мазах есента на 2007 и пролетта на 2008, сега не знам как са цените.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход