Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще строя! Дайте ми съвет за бригада

Публикувано от sisill 
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:00:57
Абе като знам на кой е тоя бетонов възел ........
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:03:36
avatar
sisill Написал:
> >

>
>
> Питането ми е за грубия строеж да покрия къщата да
> се измаже отвътре за да съхне до другата пролет.
> терена е равен но е малко под нивото на улицата
> затова идеята е да се вдигне къщата малко над
> нивото на самата улица затова е и 80см над
> сегашния терен кота 0 на къщата.
>


По тоя начин запитано,значи трябва да се положат ЕЛ и ВиК,за да може да се измаже вътрешно.Друг е въпроса,че не е много желателно да се прави. smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:11:34
Защо не е желателно да се прави?
Да идеята е ел. и вика и да се заложат траби за евентуално парно и да се измаже и да се остави да съхне....
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:14:21
Напролет да не стане така , че да се полагат пак кабелите , защото самоковските индианци да са ги изскубали ? sad smiley
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:23:54
Моля, свържете се с нас на e-mail: iciltd@gmx.net и тел.: 02/986-64-32 за изготвяне на професионална оферта. smiling smiley
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:28:05
Бетонов възел Елити
B10 79.80
B15 95.88 s DDS
B20 104.76 s DDS
B25 116.76

PUMI-to събира 9 кубика смята се на километър в 2те посоки и цената се изчислява на изхвърлен кубик, а по точно ще отида на място и ще взема брошура.
А проблема с полагането на кабели и ВЕИКА само зареди кражбата ли е или има и други съображения.
Ако е кражбата във вилната зона има сод още не сме питали дали охраняват строежи но и това ще направим...
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:37:58
avatar
В такъв случай,за да включите СОТ,трябва да имате и сложена дограма.А за измазването не е желателно заради слягането на самата сграда.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:50:14
А колко време е желателно да се остави сградата да слегне?
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:54:26
avatar
Поне един сезон,но може и да не се налага,зависи.А охраната може и да е физическа,но сметнете колко ще струва-да не се окаже,че за 1 зима ще платите толкова,колкото би Ви струвала цялата ЕЛ част. smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Ще строя! Дайте ми съвет за бригада
06-03-2009 - 14:59:54
Вече имам 1ва оферта от бригада но незнам дали е разумна, защото не се посочиха конкретни цени за труд...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход