Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Водно подово отопление

Публикувано от Колев 
Re: Водно подово отопление
24-04-2008 - 22:24:28
filmatoplo,

Какво ти е мнението за постоянно рекламираните Hep2o тръби от technopipe, имаше едни разменки на лични, но какво се случи. Имаше ли възможност да натрупаш лични наблюдения? Знам, че си коректен и няма да скриеш, затова ти отправям директно въпроса.
Гледах по Мсат преди доста време едно много готино предаване, "Къща и половина" и там рекламираха/работеха с въпросните тръби, много ми харесаха и бях решил твърдо за еднофамилната ми къща да ги използвам, но .... в едно от предаванията, може и същия г-н "technopipe" да участваше, се случи следното, както тръбата си беше на един хубав кангал и се изправяше перфектно, успя да се прегъне/пречупи на едно място (направи ми впечатление, че стана много лесно), разбира се прикриха го много бързо, но все пак се видя. Това ме накара да се замисля и да се разколебая!


Благодаря ти предварително!
Re: Водно подово отопление
24-04-2008 - 23:16:04
arbanasi Написал:
-------------------------------------------------------
> filmatoplo,
>
> Какво ти е мнението за постоянно рекламираните
> Hep2o тръби от technopipe, имаше едни разменки на
> лични, но какво се случи. Имаше ли възможност да
> натрупаш лични наблюдения? Знам, че си коректен и
> няма да скриеш, затова ти отправям директно
> въпроса.
> Гледах по Мсат преди доста време едно много готино
> предаване, "Къща и половина" и там
> рекламираха/работеха с въпросните тръби, много ми
> харесаха и бях решил твърдо за еднофамилната ми
> къща да ги използвам, но .... в едно от
> предаванията, може и същия г-н "technopipe" да
> участваше, се случи следното, както тръбата си
> беше на един хубав кангал и се изправяше
> перфектно, успя да се прегъне/пречупи на едно
> място (направи ми впечатление, че стана много
> лесно), разбира се прикриха го много бързо, но все
> пак се видя. Това ме накара да се замисля и да се
> разколебая!
>
>
> Благодаря ти предварително!

G-n Arbanasi,
Iavno az sum propusnal tozi moment s prechupenata truba!
V koe ot vsichkite predavania se sluchi tova?
Materiala ot koito sa napraveni trubite e polibutene.
Tozi polimer na plastmasata e s po zdrava i guvkava vruzka. Ot svoia strana tova pravi trubite po guvkavi. Vuzmojno e prechupvane, ako iskate da napravite radius po-maluk ot dopustimiat.
Za tezi sluchai ima specialni metalni skobi, koito sa veche formirani na opredelenia radius za opredelenia razmer truba.
ako imate dopulnitelni vuprosi, ne se kolebaite da pitate.

Re: Водно подово отопление
25-04-2008 - 08:20:52
Не мисля да влизам в излишни спорове, видях го с очите си.
А Ваше участие съм гледал в едно предаване, когато се направи пълна демонстрация на системата и се получи конфузна ситуация с това пречупване, макар и прикрита набързо.
Ако желаете, можете да си изгледате записите и да си видите този момент, аз за себе си съм го видял и затова искам мнение от лица практици и необвързани с дистрибуцията на полибутенови тръби, лица които нямат интереса да скрият негативите на една сиситема, тъй като биха се компрометирали пред свойте клиенти и партньори! filmatoplo е точно такова лице!

Благодаря!
Re: Водно подово отопление
25-04-2008 - 14:16:32
Съжалявам че лично не съм гледал предаването , бих изкал .Възможно е при невнимание да се прегъне тръбата . Иначе тези тръби са доста яки и добре правят малки ъгли , но трябва да се внимава или работи прецизно . Горе доло като тези с ал вложката .
Re: Водно подово отопление
25-04-2008 - 14:52:50
Благодаря ти!

Ти има ли възможност да пробваш въпросните тръби?
Интересуват ме за подово и водопровода на еднофамилна къща, знаеш когато е за лично човек може да си позволи да даде някой лев повече, ако си заслужава winking smiley
Как ти се струват?


Благодаря ти!
Re: Водно подово отопление
25-04-2008 - 18:31:44
arbanasi Написал:
-------------------------------------------------------
> Благодаря ти!
>
> Ти има ли възможност да пробваш въпросните тръби?
> Интересуват ме за подово и водопровода на
> еднофамилна къща, знаеш когато е за лично човек
> може да си позволи да даде някой лев повече, ако
> си заслужава
> Как ти се струват?
>
>
> Благодаря ти!


I az sushto ne iskam da vlizam v sporove, no tvurdenieto, che sme samo distributori ne e viarno.
Nie sushto se zanimavame s montirane na vuprosnata sistema.
Nashiat interes e ne samo v prodajbite.
Ako ste ot Sofia, mojem da vi pokajem obekti veche izpulneni s tazi sitema ot nas.
Re: Водно подово отопление
25-04-2008 - 18:38:01
Propusnah da otbeleja, che nie sushto niamame interes da se kriat negativnite strani na produkta, tui-kato davame 50 godini garancia i triabva da sme sigurni, che vshichko shte e nared s tazi sistema v produljenie na tezi 50 godini.
Ako jelaete shte vi izpratim poveche literatura, na koiato shte vidite kude ne moje da se izpolzva sistemata i kak triabva pravilno da se raboti s neia.

Do filama toplo,
Sega vnedriavame razmeri 15mm i 22mm, koito sa s po-niska cena otkolkoto 16mm i 20mm.
Sushto tezi rameri razpolagat s poveche vuzmojnosti za razlichni reshenia.



www.technopipe.bg
Re: Водно подово отопление
25-04-2008 - 20:13:28
До Арбанаси . С тръбите съм се запознал само в офиса на фирмата в Бургас . Пипал съм , огъвал съм , рязъл съм , правил съм сглобка и съм разглобявал такава с едно приспособление . Направи ми впечатление че тръбата някъде може да се огъне до такава степен че, да не се ползва коляно . И друго , при направена сглобка тръбата се върти във фитинга (дори и под налягане ) по думите на човека в офиса . До Технопайп . Ако имате такъв фитинг като модул смесител при полипропилена - направо ще бъде революция в водопроводите . Помислете по въпроса това направи ли се системата ще се изтреля до висините - търси се универсална система- действайте . Дори в китай отидете но го направете .
Re: Водно подово отопление
28-04-2008 - 16:19:11
Има ли такова нещо или няма , кой може да го направи и да стане богат .
Re: Водно подово отопление
28-04-2008 - 21:51:14
Az shte se opitam... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход