Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мазето- "за" и "против"

Публикувано от salvador 
Re: Мазето- "за" и "против"
27-01-2009 - 00:54:15
"Бейзмънти, селари...." Да се чуди и мае човек какво стана с този културен и начетен народ дето живееше по българските земи *book* *sos*

Не се сърдете, нищо лично, но ми става някак тъжно *pardon*
Re: Мазето- "за" и "против"
27-01-2009 - 01:40:45
Май аз съм виновника в случая...Както и да го въртя,по-лесната терминология в тая област ми е английската.За някои неща избщо не знам българските думи какви са... moody smiley

Като сменях тапети в коридора,едно парче падна заедно с шпакловката под него.Доста голямо парче.Трябваше да се шпаклова отново.Знам как се прави....ама как се казва инструмента...идея си нямам.Знам го на английски- "Finish Trowel"...ма на български как е...Ужас...един продавач в железарията на пазара...опитвам се да му обясня какво търся...той ми покзва една мистрия и твърди,че това е инструмента дето ми трябва.Ма аз мистрия знам какво е и не е това което търся.Разгеле,намерих го в строителния хипермаркет."Маламашка" се казвало...добре,че го пишеше на касовата бележка... *xxx*
Re: Мазето- "за" и "против"
27-01-2009 - 01:46:30
Бейсмънт, келер, мазЪ- все в ... Който може да си го позволи, а не го направи-жалко. За хора с по-плитък джоб-много скъпо удоволствие, не само за копане и наливане на бетон, ами по-скоро за всичките му ТИ, ХИ и пр. защото ако не се направят читаво, по-добре да го няма.
Re: Мазето- "за" и "против"
27-01-2009 - 18:58:05
камелия, в италиански съществува един израз su teren и моля не беше необходимо да ходим до англия или франция. *xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход