Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уред за почистване на въздух

Публикувано от bulhomes 
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 21:57:40
bulhomes, много съжалявам, че от фактите, които Ви предоставихме сте стигнали до това заключение. Нашата политика няма нищо общо с изброените фирми!продукта е нов за пазара и е съвсем нормално да гледате на нас скептично, радвам се, че има клиенти, които отценяват това, което правим!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:06:36
Да разбираме ли че става въпрос за т.нар. микрофилтър...?

да, това е част от "сандвич филтъра" и се изисква от болници и аптеки!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:10:33
Че какво пък сте направили, че Ви оТценяват. Казвам Ви - давайте - ще Ви купя някой от продуктите и ако след месец-два съм доволен и не Ви го върна Ви давам всичките си координати за да Ви хваля на следващи клиенти.

Дано да не изглежда от поста ми, че се опитвам нещо на аванта. Пояснявам: плащам Ви продукта при закупуване, но искам гаранция, че ако след месец-два не съм доволен Ви го връщам и си получавам парите. Ако рекламите са Ви верни би трябвало да не Ви притеснява това.
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:16:01
няма проблем, давам Ви модел р300 и ако не сте доволен ни го връщате след 2 месеца!дайте ми координати на лични за да ви го доставим!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:20:44
Ей сега ги гледах в нета.....в зап.Европа са около 80 евро......с доставката.......
Това е май от тези вещи които работят на самовнушение....с др. думи недей очаква да изпушите 5 кутии цигари с гости , да оставиш затворено а на сутринта - планински въздух.....бйдете реалисти......
Ааа....относно филтъра....схемата да не е като старите принтери.....принтера-100 лв...касетата с мастилото-120лв......
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:28:46
joro varna, не си прав може и 10 кутии да изпушите и на сутринта няма нищо, няма микакво самовнушение, ей как така всички мислите негативно към продуктите, но ние не се предаваме лесно!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:34:17
katechnology нямаш грижи, въпреки Жоро, но ще ти приведа парите по ??????????? сметка (ще се изям от яд, че но мога да я назова точно в момента - провеждам Ви парите по Ваша сметка и ги "освобождавам" когато съм доволен от сделката)
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:38:09
bulhomes, моля те изпрати ми тел на лични да се разберем за доставката и условията!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 22:57:38
Quote

звучи твърде хубаво за да е истина

И аз съм на същото мнение.
Всички функции дето се рекламират тука ги има и на съвременните климатици.
Според мене не може тия продукти да стъпят и на малкото пръстче на най-малкото рекуператорче на Мицубиши за самостоятелен монтаж, което е под 1000 лева и изисква само 70 мм !!! дупка в стената за монтаж, без нищо друго. Шум - 20ДБ (все едно го няма)

Quote

Както Ви казах и на "лични" ако сравняваш с вентилационна система с рекуператор - цената е супер.

bulhomes - сериозно се заблуждаваш. Като вземеш да сменяш задръстените филтри и още след 1-2 години ще видиш че рекуператора би ти излязъл по-евтино.

ПС - аз пък гарантирам 100% намаляване нуждата от бърсане на прах. За тази цел си вземете жена къщовница *ok* , не излиза по-евтино, ама по-добра машина няма измислена *drunk* *beer*
LKK
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 23:05:05
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> katechnology нямаш грижи, въпреки Жоро, но ще ти
> приведа парите по ??????????? сметка (ще се изям
> от яд, че но мога да я назова точно в момента -
> провеждам Ви парите по Ваша сметка и ги
> "освобождавам" когато съм доволен от сделката)

Може би "доверителна сметка"

И да направиш теста с шкембе чорбата. Ама безпристрастно!
Например прибираш се и погваш жената, че нищо не е сготвила, а тя ти вади още топла шкембе чорба и ти мигаш на парцали. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход