Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уред за почистване на въздух

Публикувано от bulhomes 
Re: Уред за почистване на въздух
06-03-2009 - 10:11:43
Не съм чел темата , но единствения уред според мен за почистване на въздуха е планината ! smiling smiley
Re: Уред за почистване на въздух
16-11-2010 - 16:44:35
Quote
katechnology
ок, Petar, няма проблем, а ако не е проблем може ли да ми кажеш дали от София, тъй като имаме мостри и мога да ти я дам за няколко дни да пробваш, тъй като смята, че ти свършим работа за да нямаш пробеми с жената winking smiley
Re: Уред за почистване на въздух
16-11-2010 - 16:52:22
Quote
katechnology
разбира се, те имат т.нар. "сандвич филтър", който съдържа : перящ се филтър; целулозен филтър, през който преминават по-финните частици след перящия се; активен въглен, унищожаващ всякакъв вид миризми(цигарен дим, мирис от лула, миризма отделена при готвене и т.н.); True Hepa филтър, който не пропуска частици под 0,3 микроно,това е много финен прах; студено-каталитичен филтър, който унищожава всякакъв вид микроби и бактерии. А модел р300 съдържа и UVлампа, която допълнително унищожава бактериите. Продуктите са ни изключително важни през този период, тъй като намаляват възможността от разболяване и пренасяне на вирусите. И двата продукта съдържат йонизатор в себе си.

Търся филтър зъ пречистване на миризми в професионална вентилационна система.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход