Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Уред за почистване на въздух

Публикувано от bulhomes 
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 00:19:32
Мисля че Булхоумс ако научи цената на удоволствието бързо ще направи компромис с комфорта в трапезарията.......
Е , не става и едното и другото.......!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 08:27:41
И мен така ме съмнява, ама не казват цена. Как си продават продуктите *xxx* ????
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 08:40:43
Опа.. Имало цена на лични. katechnology мога ли да ги публикувам тук - предполагам и на други ще им е интересно.
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 10:11:15
няма проблеми да си публикуваме цените, в страниците на нашите колеги ги има. модел р200 е на цена 550.00лв с ДДС, а модел р300 е на 630.00лв. сравнено с показателите на конкурентни продукти и качеството, което получаване цените са напълно нормални!
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 13:05:35
Както Ви казах и на "лични" ако сравняваш с вентилационна система с рекуператор - цената е супер. Въпроса сега е да се убедим, че продуктите Ви ще успят да я заместят.
A40
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 16:18:27
цената действително не е непосилна,но като нещо непознато е малко трудно да се доверим че действа.я дайте малко повече инфо как става тази далавера,а някой дали е ползвал подобно чудо
LKK
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 18:22:44
katechnology Написал:
-------------------------------------------------------
> Don Balon, не заблуждавам хората мога да ти дам
> телефон на наши клиенти да те убедят в това,
> машините са с датчици, който засичат всякакъв вид
> миризма и прах и я унищожават преди да попие в
> стени, мебели и т.н.
>

eye popping smiley А правен ли е тест с шкембечорба? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 19:21:24
Вентилационната система с рекуператор има малки загуби на топлина и по-добро опресняване на кислорода. Тази вентилация не може да ви защити от праха в околната среда, серните съединения, амоняка, бактерите, миризми, изгребната яма на съседа и миризмата от рафинерията в Бургас. Трябва също да се подготвите за добър ремонт, евентуално да се простите с 10-15 см. от светлата височина на апартамента, по-големия обем на инсталацията, обличане с гипсо картон и подръжка. Цената не мога да я коментирам. С нашата машина можете да си спестите, горе описаното. Машината произвежда малко количество кислород. Тестовете и практиката показват:

-Мащината намалява със 70 % нуждата от бърсане на прах.
-Оправя натрупана миризма в жилища на заклети пушачи.
-45 мин. след като е изпушена цигара в дадено помещение ако влезе друг човек не може да усети, че е пушено в помещението.
- Същото се отнася за помещения където има камина и са изпуснати дим и пепел при зареждане.
-До 2ч. премахва миризмата от готвене в помещение.
-предпазва хората в дадено помещение от кихащи и кашлящи други.
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 21:41:16
Да разбираме ли че става въпрос за т.нар. микрофилтър...?
Re: Уред за почистване на въздух
07-01-2009 - 21:43:20
Шкембе-чорбата си мирише ОК. Чесъна е по-див.

katechnology (и аз си мислех, че ми е сложно името. :} ...) звучи твърде хубаво за да е истина. Ако това е истина би трябвало да имате невероятен успех. Вече никой не вярва на толкова гръмки реклами. Ще ме извинявите, но PureJet звучи като КосмоДиск, УлтраСлим, МагниИър, ВибраТон и т.н. Със сигурност има още наивници, които вярват на тези реклами (не съм против рекламите - с това си изкарвам хляба). Ако аз продавам Вашия продукт и всичко това, което казвате е вярно, спокойно ще предоставя на клиентите си период от месец-два, в който да могат да върнат продукта, ако не са доволни. Това за период от година-две и пазара ще е залят от Вас от най-добрата реклама - от ухо на ухо. Пак повтарям - мисля, че това неизбежно ще стане ако сте сигурни, че това което казвате е иситина.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход