Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЖСК - Предложение 17-18 страница !

Публикувано от MB2316 
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
11-02-2009 - 15:37:42
avatar
Е, остава по стар български обичай да почерпиш едно.....във виртуалната кръчма на Dival *drink1* *drink1* :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
11-02-2009 - 15:41:26
Ааааа не , по-добре на живо . Строител да не пие ...... значи и не може да работи ! Имам една 50 градуса домашна ракийца ..... Или знаИш кво !? Аре среща в Златоград като се оправи времето и там ще СТРОИМ в едни механи и воденици ! *drink1* *drink1* *drink1* *ok* *ok* *ok* и бира за капак ! *beer* *beer* *beer*
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 15:54:19
avatar
Давай,човече да се организираме,ако трябва да пуснем нова тема"Форумна среща на строителите,на която няма да се говори за строителство" smiling smiley От теб -ракията,от мен-албумите.Ама да не чакаме времето,че ще ми побелее косата дотогава :] Само ще "строим"механи и воденици и ще се любуваме на построеното.......от албумите...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 16:17:38
Чакай да поотраснат агънцата-багънцата :] Март месец по някое време си мисля ! Парцалев е налице , Аргонавт е спечелен за каузата , но ще пуснем специална тема ! Аз ще организирам спането , чевермето(тата) , ракия и вино ще има . Имам народна певица роднина ! Типични родопски специалитети ще осигуря - домашни ! На себестойност и с отстъпки за форумци ! :] :] :]
ozi
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 17:32:09
MB сега прочетох , че си станал татко!
Честита дъщеричка, много здраве, щастие и късмет!
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 20:30:49
avatar
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Чакай да поотраснат агънцата-багънцата Март
> месец по някое време си мисля ! Парцалев е налице
> , Аргонавт е спечелен за каузата , но ще пуснем
> специална тема ! Аз ще организирам спането ,
> чевермето(тата) , ракия и вино ще има . Имам
> народна певица роднина ! Типични родопски
> специалитети ще осигуря - домашни ! На
> себестойност и с отстъпки за форумци !


К'во да пра'им-че чекаме smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 20:33:33
Иначе само рагу има по тех ..... зайци ! :] :] :]
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 21:12:56
avatar
Ако въпроса опира до тях,аз имам един производител,който ми дава"ранни сортове" :] Оспамих ти темата....... :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
13-02-2009 - 21:42:08
Да бе и ще ги караш 300 км . Ми те ще получат стрес и месото няма да е същото ! :] :] :] Там си има всичко - родопско агънце на кол ! *drunk*
Abu
Re: ЖСК - Предложение 17-18 страница !
14-02-2009 - 01:09:39
Толкоз ли сте бедни в Родопите, че нямате прасешко. Кво ми пробутвате разни сурогати...
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.