Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 12:57:35
Звучи добре Безопит,но е много спартанско,като в музей и няма да е функционално!Все пак трябва да се съчетае обзавеждането с начина на живот на домакините,на приятелите и т.н.Ако ни поканиш в такава обстановка като на снимките,ще се изгърбим и бързо ще си тръгнем от софрата....:]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 13:27:39
Хайде сега глезотии мека мебел ала бала :] Майтапа си е майтап ама и мека мебел няма да има за гостите.Който иска да си носи :] Нещо такова ще да е:


Нека да го докарам до обзавеждането все ще се измисли нещо,но миндерлъците просто са задължителни според мен!За теб Венци ще има дунапренче да ти е мекичко и удобничко пред камината *drink1* Ще направя и една голяма маса за аганцето няма да те слагам на трикраки столчета с паралия *drink1*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 13:31:30
:}:}:}Като ще правиш заради мен мекичко,имай в предвид и Парцалев,че ще ме избута....:]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 13:37:35
Едвам ме нави :] ще сложа мекичко за всички *drink1*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 14:32:23
Аз навсякъде си ходя с надуваемия дюшек с вградената помпа, която
се включва автоматично на предпоследната чашка......!
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 14:49:22
Ха. И аз искам един такъв, щото никога не знам коя чашка ми е последната.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 14:57:08
Quote
bulhomes
Ха. И аз искам един такъв, щото никога не знам коя чашка ми е последната.

А питаш ли ме, когато си забравя дюшечето......!
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 17:59:12
avatar
Quote
venciev
Звучи добре Безопит,но е много спартанско,като в музей и няма да е функционално!Все пак трябва да се съчетае обзавеждането с начина на живот на домакините,на приятелите и т.н.Ако ни поканиш в такава обстановка като на снимките,ще се изгърбим и бързо ще си тръгнем от софрата....:]

Аде бе.
Ще си тръгнем.
На третия ден.
Ако свърши ягънцето.
И не хванем буренцето.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 19:41:07
Има и по-съвременни миндерлъци.Тия са много архаични.Една позната си беше направила точно такива в хола и ги разкара после-неудобни са.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
18-02-2010 - 19:52:26
То се е видяло,че ще говорим за обзавеждането.Кое им е било неудобното на миндерлъците?Аз тържественно обещах на Венци,че ще им сложа дунапренче.На неговите имаше ли нещо меко за ДУПЕТО?Ако има снимки на неудобните качи ги да ги видим какъв зор е видял човека с тях?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход