Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
13-02-2010 - 19:44:42
И така става Гетоwinking smiley
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
13-02-2010 - 21:48:00
avatar
Quote
venciev
Тази къща е в троянския Балкан Вивич!
И нашата ще стане така,че и по-хубава!clap:

Чудесна е...........на втория етаж. На първия, не ти ли идва много тая изпъкнала каса на прозореца? На мен ми седи малко като кръпка.........
Решението на Безопит е класика.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-13 21:50 от камелия.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
13-02-2010 - 22:18:20
Къщата не е моя Ками!Дадох я за пример само на Гето и Оунъра.И на мен не ми харесва много първия етаж,но така е решил собственика!
Разликата между двете къщи-тази и на Безопит е огромна......
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
13-02-2010 - 22:21:32
avatar
Quote
venciev
Къщата не е моя Ками!Дадох я за пример само на Гето и Оунъра.И на мен не ми харесва много първия етаж,но така е решил собственика!
Разликата между двете къщи-тази и на Безопит е огромна......
Да, знам че не е твоя, просто ми направи впечатление колко малко трябва, за да се развали нещо.......smiling smiley
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
13-02-2010 - 23:01:55
Им нещо такова Ками,много си права*ok*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
14-02-2010 - 10:40:26
Гето, Венци ти е отговорил на въпросите и аз съм съгласен на 100% с него.Относно детайлите сами виждате колко са важни.Една малка стъпка в страни и разваля цялата картинка.Затова аз съм обеден,че съм попаднал на правилния архитект който ме води в правилната посока поне според мен!
ЧЕСТИТ ВИ ТРИФОН ЗАРЕЗАН. НАЗДРАВЕ!*drink1**drink1**drink1*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
14-02-2010 - 11:14:14
Архитекта ти Безопит наистина е уникален,радвам се,че го познавам и аз и живот и здраве да помогне да възстановим и "нашата" къща в Сейковци на пролет!
Честит Ви Зарезан и от мен*drunk*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
14-02-2010 - 18:58:47
И внимавайте със зарязването! Да няма после....ала-бала!
Дядо ми казваше навремето: "Абре деца! Я знам, че пиете, ама замезвайте бре....замезвайте!"

Желая на всички КЯРОНОСНОБЕРЕКЕТОВОПЛОДОРОДНА година!

НАЗДРАВИЧКАТА!
10х*drink1*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
14-02-2010 - 19:43:55
Май наблегнахме на чашката и мезето изостана *drunk*
Поздрав за всички:
video: [vbox7.com]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
16-02-2010 - 23:33:50
Поздрави за чудесната къща. Харесва ми. Стои стегнато, добра архитектура. На мен лично ми допада .
Не си падам по новото модерно строителство с много стъкло и алуминий предпочитам естествените матеряли. Единственно не ми допада, как са поставени капаците на порива. С две думи личи си, че много е мислено по тази къща .......аплодисменти .....
Любопитна съм какъв интериор ще изберете. Има една Троянска фирма, която изработва мн. интересни неща в стар стил с български дух. Мебелите са страхотни аз съм влюбена в тях. На ваща къща мн добре ще стоят. За жалост в мойта няма да мога да си ги сложа, тъй като е градски тип и не си отива .......sad smiley Ако имате интерес ще ви пусна линк за сайта .....
Относно цвета от снимките на мен ми допада N:10(най-много) и N: 11 (по-малко)smiling smiley бялото ми простее, а останали те цветове са ми too much ......

Поздрави

Анджи


ПП ще следя темата. Надявам се да стигнем и до интериора smiling smiley успех
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход