Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.

Публикувано от bezopit 
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-12-2009 - 11:14:58
За съжаление не можах да я снимам със снежната и премяна а сега снегът се стопи.На следващия сняг задължително ще я снимам и ще кача снимки в снежна премяна*smiley_ahh* .В тон с Наско да ви поздравя с една страхотна Родопска ръченица.Наздраве *drunk**drunk**drunk**drink1**drink1**drink1*video: [vbox7.com]
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
27-12-2009 - 21:41:40
Малеее, малееее....добре, че оцелях!
Едва днес си намерих лаптопа под един куп немити чинии.
Да сте ми живи, здрави, весели и щастливи!
Бог пред нас и ние след него!
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
28-12-2009 - 19:18:06
Малеееее аз те чакам да пробваш от моята ракиика а ти си си търсил лаптопа *drunk*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
07-01-2010 - 16:16:53
Колега „СОПИТ“, къщата е страхотна. Много ми хареса каменната зидария. Дай малко инфо откъде са камъните. Каква е цената им на м3. Малко инфо и за майсторите. Започнал съм една „крепостна кула“ и търся подобен камък. Преди взимах от гара Бов, но сега няма, не работи кариерата.
Поздрави!
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
08-01-2010 - 18:00:44
Колега Barbaron01,радвам се,че къщата ми ти харесва.Камъкът е Ивайловградски преди две години съм го взимал и спомените са ми,че беше около 100-120лв.м3 Майсторите мисля,че бяха от село до Тополовград.Случайно попаднах на тях доста работливи двама души бяха.Хубаво работят когато не бързат,при мен малко се разбързаха.Сега търся каменари да ми зидат дувара.Лошо,че са затворили кариерата,но явно на никой не му се занимава да вади камък.Има една поговорка "Не е леко да се носи тежко"*drunk*
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
08-01-2010 - 20:41:23
здравей bezopit проследих доста подробно развитието на твоята реализирана мечта и съм очарован *ok* Евала за мерака усилията и овенчания вече успех да имаш 1 наистина стилна къща с Български облик. Такава къща се прави не само с мерак,и любов си требе. Замислил съм и аз възрожденска къща и се надявам на реализация като теб живот и здраве, да сложа байряка одгоре на покрива. Поздрави !
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
09-01-2010 - 17:55:23
Здравей plangel ,
Благодаря за хубавите думи.Все още е твърде рано да говорим,че къщата е готова има още какво да се прави и вънка и вътре,но крачката е направена.Поздравявам те с желанието ти да построиш възрожденска къща.*ok*Нека трудностите които ще срещнеш неизбежно при реализирането на замисъла ти да не те обезверят и да не те накарат да допускаш компромиси които биха развалили първоначалния замисъл!Успех в начинанието.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
29-01-2010 - 21:44:09
bezopit,понеже пред мен стои въпроса с дограмата на моята къща,която е в троянския балкан,Черни Осъм(стара с тикли и т.н.).Та искам да те помоля да дадеш малко повече инфо за дограмата и по скоро за визията и на стара дървена дограма.Шпросните апликирани ли са,или са конструктивни и понеже разбрах че си имал проблеми с тази визия,опиши моля те по-подробно процеса и ако можеш дай някакви координати на фирмата,която я е изработила ако си доволен разбира се.Предварително благодаря!
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
31-01-2010 - 07:55:12
Здравей art_mart,
Наистина срещнах трудности докато да намеря кой да ми направи дограмата,но с повечко търсене намерих.Шпросните са апликирани стъклопакета е цял,има възможност да се демонтират ако стане някакъв проблем със стъклопакета.По-принцип като изпълнение не е кой знае какво стига дърводелеца да си разбира от работата.За да се доближа до старата дограма съм монтирал шпросни и от вътрешната страна на дограмата.Фирмата която ми прави дограмата беше орташка и разритаха работата.Единия си търсеше помещение и машини за да работи а другия не го интересува бизнеса а парите които може да вземе без да си мръдне пръста.Мога да проверя как стоят нещата към настоящия момент,ако срещаш трудности с намирането на фирма.
Re: Моята мечта.Възрожденска къща от тухли и бетон.
12-02-2010 - 12:40:25
Едва сега смогнах да и направя няколко зимни снимки преди да се е разтопил снега.




За съжалиние наложи се да монтирам и технически средства.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход