Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвременна българска къща

Публикувано от Abu 
Re: Съвременна българска къща
09-12-2008 - 20:05:28
В общи линии сте прави. Но на мен ми се струва, че едно младо семейство докато работи на две-три места няма да има време да направи второто бебе. Иначе е гоод още по време на сватбата да получат като подарък 80+100 кв.м. барабар с двора и барбекюто! За автомобилите да не говорим, те вече са налице!
LKK
Re: Съвременна българска къща
09-12-2008 - 21:22:41
А-а-а, Парцалев *stop* , ако ще се получава като подарък оттеглям всичките си забележки, а и дете ако трябва ще се работи, няма как. winking smiley
Re: Съвременна българска къща
09-12-2008 - 21:34:38
По дяволите, пак трябва да се връщаме на "чертожната дъска", точно бяхме подкарали работата, ето че сега не знаеме какво е средното съвремено БГ семейство, да не казвам пък че трябва да им намериме време за правене на деца. :]
Re: За асансиора.
09-12-2008 - 22:05:59
Парцалев, харесва ми за вила някъде в горите, но за постоянно обитаване не.

Дон,
Сещам се, че сега в Банкя влизах в новострояща се еднофамилна къща с асансиор! Да, не се бъзикам, но имаше и стълбищеwinking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-09 22:31 от Geto.
Re: За асансиора.
09-12-2008 - 23:16:02
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Да, не се бъзикам, но
> имаше и стълбище

За какво им е това стълбище да се морят?Друго си е да бацнат един ескалатор!


:ami:
Re: Съвременна българска къща
10-12-2008 - 00:04:25
Еййй, Коминче *drink1*
Re: За асансиора.
10-12-2008 - 00:10:25
Какво значи имаше и стълбище? А може ли без да има стълбище?? Аз пък съм виждал 5 етажни кооперации без асансьор, виждал съм къщи без бани и тоалетни, виждал съм жилищни блокове строени в началото на 80-те, без кумини и без ТЕЦ, та сега липсата на асансьор в еднофамилна къща ли ще ме изплаши??? На мои познати баба им си счупи таза, питай ги как им беше месеци наред. Но стига с тези асансьори. Темата е приключена. *book*
Re: Съвременна българска къща
10-12-2008 - 00:29:31
avatar
partzalev Написал:
-------------------------------------------------------
> В общи линии сте прави. Но на мен ми се струва, че
> едно младо семейство докато работи на две-три
> места няма да има време да направи второто бебе.
> Иначе е гоод още по време на сватбата да получат
> като подарък 80+100 кв.м. барабар с двора и
> барбекюто! За автомобилите да не говорим, те вече
> са налице!

Да ме прощаваш, но ако работят на 2-3 места, няма нужда въобще от деца. Само ще пречат- току-виж им спаднали доходите , щото трябва да търсят кой и да им го гледа. Пък в това къще има само една спалня и едно общо помещение- за кого по- напред? Тая гледачка, да ходи на работа извън града, ще иска майка си и баща си..........

пп Без да се засягаш, но тази къща е за темата "американски къщи- декори в киноцентър Бояна".........
Re: Съвременна българска къща
10-12-2008 - 00:33:02

По-скоро така. Горната снимка е първия етаж, а долната е втория. Двойния гараж е по избор, аз не бих го правил. Както казах и преди падам си по дневни които са с височината на 2-та етажа. Другото удобство е отдалеченоста на детските спални от тази на родителите.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-12-10 00:49 от Don Balon.
Re: Съвременна българска къща
10-12-2008 - 00:38:35
Ками, втората работа не е задължителна :] , стига да можеш да си позволиш дома на твоите мечти дори неработейки е най-добре.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход