Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся найлон smiling smiley

Публикувано от wal 
wal
Търся найлон smiling smiley
03-09-2008 - 17:50:11
Много се затруднявам с търсенето на определен вид полиетиленово фолио ( найлон) , защото искам да е доста дебели4ък, а google ми даде информация за производители и борси, където най-голямата дебелина е 0,2мм. Трябва ми за да си направя щори за беседката през зимата . По някои открити заведения има такива прозра4ни щори за предпазване от вятър и дъжд, но персоналът все не знае кой е производителя... Няколкото фирми за дограма и щори , които разпитах много добре ме разбраха, но не предлагат такива confused smiley Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да помогне smiling smiley
Re: Търся найлон smiling smiley
03-09-2008 - 18:04:18
провери в фирмите за тир брезенти.... и тенти.....
wal
Re: Търся найлон smiling smiley
03-09-2008 - 18:44:31
мноооого благодаря за инфото smiling smiley не знаех, 4е така се казват winking smiley сега от нета излезе много по-ка4ествена информация....макар, 4е материали произвеждат в Бургас и Шумен sad smiley а около София - в Суходол предлагат изработване на такива тенти (което не ме устроива, 4е беседката е много нестандартна ) , но още утре ще ги проверя smiling smiley
Re: Търся найлон smiling smiley
04-09-2008 - 22:53:17
Кое не те устройва? София?
Иначе има и в Горна баня, на гарата такава фирма - Винила. Тези могат да изработят всякаква форма - цяла или на части. Използват термослепване. Ако се загледаш в готови изделия - почти всички си влагат координатите в шева.
На околовръстното продават материала - ДъбълМ.
Мисля че продават и в Дружба - Васкони.

Обикновено му казват Винил - прозрачен или кристал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход