Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.

Публикувано от kolonal 
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
16-09-2008 - 20:28:32
Уважаеми колега-форумец gogol!
Без да омаловажавам мнението ти,даже високо го ценя ще споделя , че и Киро Теслата и брат му Роберт също имат мнение по въпроса за връзката стар-нов бетон.Нищо не е толкова лесно ,колкото изглежда!Малко майтап,разбира се,обаче без да съм абсолютно сигурен ще ти кажа ,че Вакер има фирмена история по-дълга от историята на България от освобождението насам,а да си световен лидер в някаква област едва ли е лесна работа!Предлагания от теб стандартен грунт може да им коства живота ,след като са разкъртили плочите и няма надеждна спойка между бетоните, това си е притеснение!

p.s.Вадил съм две дебели баби и един младеж изпод една "майсторска "плоча,затиснати и обездвижени,но за късмет живи.Ако си преживял нещо такова много ще се замислиш за свойствата на бетона.Вярвай ми бетона никак не е проста работа,каквото е общоприетото мнение!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-16 21:10 от фло.
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
16-09-2008 - 21:46:54
avatar
Привет!
Ако говорим за грундове ISOMAT към момента притежават най добрата колекция от такива - смея да твърдя от години насам....
Виж награди и изложения със фирмата представлявана от мен и ще се убедиш че не е лъжа....
Затова и съм сигурен в това което приказвам....
Или смяташ ,че въпросния производител вади нещо ново на пазара?
Тук дори смея дя твърдя,че не използвам това което знам,а просто давам мнение....
Не всеки дръзнал да продава химия е велик-та дори и с история по стара от България-виж в това искрено се съмнявам....
Не е тайна ,че промиват мозъците ни ,но тук виждам и разликата с теб-аз просто си я обичам тая българска простотия......
Относно бетона може и да поспорим- не е нужно да вадиш някой от под него за да разбираш реакциите ставащи в него.....
И все пак прочети какво съм задал за изпълнение и тогава коментирай....
Тук само говоря за усилване....дори имам мерак да си го купя това гробище/каквото го изкарахте/ ако трябва....
И знаеш ли що - щото знам как да го оправя....


Чест и почитание
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
16-09-2008 - 21:49:48
avatar
П.С.
Моля между другото определи какво е спойка- според теб,а не според фирмата промила мозъка ти....
Виж,аз дори не съм казал технология-що така ме откара в пряспата -незнам....
А уж си учил човек..... confused smiley confused smiley confused smiley smoking smiley

Чест и почитание
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
16-09-2008 - 22:37:27
До gogol ISOMATSKI!

Да запазим добрия тон!Да сравняваш Вакер с Изомат е все едно да сравняваш София със с.Долно комарци :} даже и да си мислиш,че заслужава да го кръстят и Горно.Нищо лично! За адхезията няма да дебатирам с тебе ,щото ще се видиш в чудо eye popping smiley пак нищо лично!
Няма лошо Колонал да поразпита и в Изомат за връзката стар-нов бетон,стига да има някой да му я обясни ,в което аз искрено се съмнявам!

Моите почитания!
Фло

P.S. Разгледах продуктовата ви листа и не видях препарат за връзка стар-нов бетон,май съмненията ми се оправдават.Мнението ми е обективно-нямам никакъв интерес да го заблуждавам човека.Същото не е при теб.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-09-17 00:48 от фло.
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
17-09-2008 - 00:37:50
Колонал провери на тези адреси!Надявам се да ти свършат работа!Продукта се казва Intralok 9140 Intralok Връзка между стар и нов бетон и за полимербетон За специални ремонтни бетонови смеси и като връзка със стар бетон кофи 19 л 160.00 лв. \\\\://www.vigo22.com/produkti_5.htm9140

Адрес на офиса:



ВИГО-22 ООД

ул. Капитан Райчо 95

ПЛОВДИВ 4000



Телефон /факс/: (032) 628753

Е-mail адрес: office@vigo22.com




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-17 00:41 от фло.
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
17-09-2008 - 07:37:03
avatar
Виж ADIPLAST - има рецептури и т.н. .....
То очите са да виждат,а ушите да чуват!Добрия тон съм запазил,а относно сравнението което използваш - язък ти за образованието-дори не знаеш ,че от 5 години сме стъпали като производство на 4 континента.Язък!
Тъй и тъй сте отворили сайта - поне го разгледайте добре и го проучете....
А това че не сте открили достатъчно смеси за връзка стар нов бетон си е ваш проблем - просто вникнете във материята,а не да се изказваме неподготвени.....


Чест и почитание
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
17-09-2008 - 08:30:06
Е май му помогнахме на Колонал! :} :} :}
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
17-09-2008 - 09:44:33
Благодаря и на двамата. От този спор научих доста. Я си представете, че утре дойде строителя-Пешо Лопатата и налее новия бетон директно върху стария. Нищо че има проект, просто е решил да спести едни 160-200 лева. Ако не знаех за тази връзка, нов/стар бетон, нямаше и да ми направи впечатление. Сега е друго. Благодаря ви.
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
17-09-2008 - 17:29:32
avatar
clap: clap: clap: clap: :} :} :} :loveu: :loveu: :loveu:

Чест и почитание
Re: НЕКА ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА.
17-09-2008 - 18:12:02
Сега да ви разкажа вчера какво се случи. Понеже събирам оферти от фирми водя поредния строител. Вече 4-ия. Аз и баджанака бачкаме 2-3 часа, щото пича закъснява, а ние не сме от хората дето ще бездействат, докато го чакат. Идва пича, застаа на десет метра от къщата и почва:
-Даааа, тук една колона, тук друга...........пет колони и пояс. Фирмата ми е бетон. Имам 20 човека на трудов договор. По 1000 лева на колона, с пояс и надзид.....................................7500 лева.
Фирмаджията, ром откъдето и да го погледнеш, не се доближи по-близо до Съборетинката. И си тръгна. Днес ми звъни да ме пита дали ще работи!!! Какъв, мислите, ми беше отговора?

Днес заведох други (бяха трима-собственика, техника и един работник). Един час обикаляха къщата, по пет пъти оглеждаха всичко, мериха, разпитваха и те така. Цена не ми казаха веднага (катоманго Джери вчера). Казаха, че трябва да седнат, рисуват, смятат. Дори да е по-скъпо с 4-5000 лева познайте кой ще избера?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход