Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строеж на американска къща-наблюдател

Публикувано от Geto 
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
21-08-2008 - 22:53:57
nickhristov Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba-Buba Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Абе друго си е 20 годишен панел. Имаш си
> много
>
> а, ваша воля, щом предпочитате да живеете в
> картонена къща, а да плащате като за татовите
> палати... аз, като Гето, карам на монолитно. само
> се опитах да ви дам информация от първа ръка


че то 20 годишните панелки не са ли на същата цена???
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 00:34:01
Май сменихте темата на Гето?!!!Оставете панелките и възрожденските носталгии или ги обсъждайте на необходимото място :}
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 02:55:02
nickhristov Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba-Buba Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Абе друго си е 20 годишен панел. Имаш си
> много
>
> а, ваша воля, щом предпочитате да живеете в
> картонена къща, а да плащате като за татовите
> палати... аз, като Гето, карам на монолитно. само
> се опитах да ви дам информация от първа ръка


Ники, информацията от първа ръка е хубаво мещо!!!
Имаше тука една другарка дето рекламираше сглобяемите къщи на една фирма(не си спомням коя), та тя ни даваше информация от първа ръка, че къщите в сев.америка се строяли на дървени трупчета, а тяхната фирма ги строяла на циментови постаменти...
Сега чувам пак от първа ръка, че тези къщи дори миришели. Благодаря за тази информация, точно се бях засилил да си поръчам една.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 03:11:53
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Ники, информацията от първа ръка е хубаво мещо!!!
> ...миришели. Благодаря за тази информация, точно се
> бях засилил да си поръчам една.

къщата е на 32 год, купих я преди 10 и съм живял в нея през цялото време, средностатистическа къща в новия свят - т. нар. брик-вениир. за това имам информация от първа ръка, не купувам и не продавам, а ще строя за себе си. след опита, който имам от тук, ако някой в бг ми предложи такъв тип къща, ще го замервам с камъни докато се изгуби от погледа ми.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 03:54:53
Ники, ти като я купуваше тази къща не нае ли инспектор???Повярвай ми, ако една къща започне да мирише на мухъл-отърване няма. Къщата сигурно е миришела още като си я купувал, другия вариянт е влагата да е проникнала през времето когато ти си я ползвал, но не си обърнал внимание на течове или кондензи. Тези къщи искат подръжка, не търпят отлагане!!!Сори, ама ако купуваш монолитна къща, не разчитай само на твоя опит, вземи със себе си човек дето разбира от къщи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-22 04:42 от Don Balon.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 04:19:15
не знам ти къде живееш, но явно не четеш какво съм написалsmiling smiley)) къшата НЕ Е монолитна, а брик-вениир (brick veneer) и за това никога няма да купя или строя нова такава.
балоне, ти наистина ли мислиш, че инспектора ще души на какво мирише къщата?smiling smiley) и мислиш ли, че е трудно да се маскира миризмата? инспекцията е задължителна и без нея няма сделка.
благодаря за съвета, все пакsmiling smiley


Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 04:34:09
Чета бе Ники, чета дори по-добре от колкото пиша, затова не си ме разбрал. Съвета ми беше като купуваш следващата си къща, която явно ще е монолитна, да не разчиташ само на факта, че понеже е монолитна-къщата е изрядна.
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 04:46:05
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> ...Съвета ми беше като
> купуваш следващата си къща, която явно ще е
> монолитна, да не разчиташ само на факта, че понеже
> е монолитна-къщата е изрядна.

аха, разбрахме сеsmiling smiley) няма да купувам готова къща защото ще трябва да платя освен за къщата и за образованието на сина на предприемача и заплатата на секретарката муsmiling smiley) ще строя по стопански начин "възрожденска" къща... след 2 години
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 04:46:15
Камелия, току що посрещнах децата от България. Искат къща ТАМ и туй то smiling smiley И още нещо, аз съм от Балкана, а това не се забравя, вярвай ми!

Както и да е, тялото ми е тук, но сърцето и душата са у дома в България, но както Венци каза все пак нека не усираме темата за омразните ми иначе картонени "къщи" winking smiley

По обекта се работи яко, но съм зает с децата и следващите снимки може да очаквате едва утре!

Хайде със здраве и не се дърляйте smiling smiley
Re: Строеж на американска къща-наблюдател
22-08-2008 - 05:08:37
...балоне, ти наистина ли мислиш, че инспектора ще души на какво мирише къщата?) и мислиш ли, че е трудно да се маскира миризмата? инспекцията е задължителна и без нея няма сделка.
По тези няколко реда бих могъл да споря, но както казва Гето- нека не вмирисваме темата му на мухъл :] Тя по твоите думи след 10-ина години ще замирише и без това-къщата имам в предвид :]

Гето, за вчера и днеска нямаш надница! Така да знаеш!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-22 05:10 от Don Balon.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход