Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мазилки...Видове...За и против...

Публикувано от gogol 
Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 21:09:07
avatar
Привет!
С Абу заформихме без да искаме лаф за мазилките на циментова основа,силиконови ,силикатни ,полимер-циментови и каквито се сещате там....
Целта на тази тема ще е да се дообразоваме относно мазилките,да обсъдим всичките им кусури и недостатъци и още какво ли още не....
Моля,всеки сблъскал се с проблеми при полагане,начин на употреба или каквото се сетите да пишете тук и да го обсъдим... :]

Чест и почитание
Abu
Re: Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 21:28:34
Съжалявам, аз мога само за недостатъците да говоря, ама като не предлагам решение... по-добре да не намесвам фирми и марки. Иначе с интерес очаквам коментари.

ПП Системата четворка-ХПС/ЕПС-мрежа-шпакловка-мазилка ми е страшно противна, затова няма да я коментирам въобще.
Re: Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 21:29:39
Чакай да отворя моята книжка за да видя какво се казва за мазилките!!!Гогол, ъъъ Николай Василиевич, коя от горните мазилки отговаря на "стако" мазилката използвана широко в сев. хАмерика??? :]
Re: Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 21:32:12
какво против имаш ''четворка-ХПС/ЕПС-мрежа-шпакловка-мазилка'' smiling smiley цяла бг така се облицова в момента :}
Abu
Re: Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 21:36:14
Ами имам против "цяла България" явно. Това е антиизолация и ужасно грозна фасада. Лично мнение...
Re: Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 21:51:34
avatar
хей в Германия по стандарт топлоизолацията им започва от минимум 12 см ХПС....
Пък тук - кокошкарски работи правим moody smiley

Чест и почитание
Re: Мазилки...Видове...За и против...
23-07-2008 - 22:02:44
еее то и тук има такива дебелини ама нали се сещаш колко ще излезе цената на квадрата winking smiley немците земат лев и не им дреме ама тука.. smiling smiley а че е антиизолация не съм съгласен поне аз лично smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-23 22:03 от kalinski.
Re: Мазилки...Видове...За и против...
24-07-2008 - 18:11:32
Гогол, кой ти каза, че някой в Германия слага ХПС на фасада, че и то 12 см. Това са пълни глупости.
Абу, защо да е антиизолация и какво значи "ужасно грозно"??? За миналата година само в Германия с тази антиизолация и ужасно грозни фасади са направени малко над 30 милиона м2!!!
Да, там правят по-големи дебелини, но то е защото знаят какъв е ефекта от инвестицията или по-точно какво се печели от една изолация, а тук кой ви обяснява това?!?!
Re: Мазилки...Видове...За и против...
24-07-2008 - 18:19:54
avatar
ПРИЯТЕЛЮ МОЙ....
В Германско топло и хидроизолацията им е дори упомената по закон каква да бъде....!
Ако и да не ти се вярва....
Сдавал съм сграда и мога да те уверя,че ако не си спазил изискванията им просто ти е бедна фантазията за какво иде реч....
Ако искаш да спорим просто влез във сайтовете на по големите фирми имащи топлоизолационна система и виж с какво се правят там нещата...
Да вметна - топлоизолационна система/оригинал/ на фирма Изомат се състои точно от 10 см ХПС на Келифос....
Повече няма да коментирам.... moody smiley

Чест и почитание
Re: Мазилки...Видове...За и против...
24-07-2008 - 18:26:16
Гогол, представи си, че много по-добре от тебе знам за какво става дума в Германия и особенно на тема топлоизолации. Не е необходимо да влизам в който и да е сайт, просто защото работя за една от най големите в бранша, а това да не коментираш повече е най-добрата ти идея, особенно на такива теми...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход