Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВодоСбор на дъждовни води?

Публикувано от Geto 
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
10-07-2008 - 21:28:05
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-10 21:36 от Geto.
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
10-07-2008 - 21:33:15
Гогол, не е ли доста тука да ми чините сеира та за още питаш :}
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 17:44:03
avatar
Не разбрах сърказма....,и съжалявам ако съм обидил някой с нещо....!
просто се мъча да помагам достатъчно......и според това което съм виждал и чувал....,а и не рядко направил.... :loveu:

Чест и почитание
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 17:45:12
avatar
А относно въпроса ми за друг форум - дайте наистина линк-нямам идея дали има и други такива..... :cry: moody smiley

Чест и почитание
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 18:13:53
аз малко не разбрах ..искаш да събираш водата или при дъжд, да я пращаш директно някъде

има пластмасови резервоари от 0.75-9 куб.м обикновенно са на около 1.5 високи
разполагането на терена е по-скоро дизайнерско решение

идеята е много хубава ..но много малко се използва в бг - в чужбина иначе е масово явление
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 18:31:32
Geto

Успех в начинанието, добро е.
Обече използвай водите САМО за поливане, аче Легионелата си няма работа.....
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 21:59:26
Гогол, не си ме разбрал, сърказма си е само към мен, както се вика "самоусмивам се" smiling smiley
Да знаеш Без чувство за хумор е тегло winking smiley
А иначе се радвам, че си във форума тук и сигурен съм всички виждат желанието ти да помагаш. Благодаря ти winking smiley

gateff

Желанието ми е да събирам дъждовните води в някакви съдове и когато имам нужда да ги използвам за поливане на градината и разни др. неща. Само че си мисля някак да ги скрия под земята?
Тук бачкам в агенция за опазване на околната среда, където правим свои изследвания, но също получаваме информация от цел свет. Както вървят нещата с природата мисля, че не ни чакат добри неща и българските земи едва ли ще бъдат изключение. За средиземноморските страни прогнозите са черни, Гърция, южна Франция и Италия ще бъдат изпепелени. То по островите вече започна, миналото лято евакуираха цели острови, доставяха вода с танкери. Смятам, че при таза суша и постоянен недостик да си поливаш градината с вода от чешмата е мн. меко казано разхищение.

Деразайте winking smiley
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 22:41:51
avatar
Поклон за тези думи.....!
Благодаря.... :loveu:

Чест и почитание
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
11-07-2008 - 23:36:54
Недей така бе Гогол, няма защо да скромничиш ти просто принадлежиш на този форум :loveu:

Е, сега когато се разбрахме мислиа, че може да се отдадем на заслужен отдих smiling smiley

Поздрав,
Re: ВодоСбор на дъждовни води?
12-07-2008 - 08:13:16
avatar
Всичко добро желая....
Но при мен работата едва сега набира сили и почивка скоро няма да видя.....
Добре ,че е жената че ме скатава за ден два иначе щях да бича нонстоп по строежите.... :}

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход