Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

плосък покрив-хидро и топлоизолация

Публикувано от A40 
A40
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
16-06-2008 - 17:40:55
искам оферта,въпеки че до там имам почти 2 месеца,но парите не са с чували затова трябва да се плануват навреме.
това ми е пощата за оферта: sini__6ampioni@abv.bg
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
16-06-2008 - 17:54:51
Здравей отново Гогол. Днеска звъннах на конструктора който прави проекта на къщата. Той ми каза че сто квадрата не е толкова голяма площ и без да се притесняваме можем да не оставим фуга.Единствено плочките трябва да се редят с малко по голяма фуга. Това са думите на човек който само с това се занимава.
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
16-06-2008 - 18:01:51
avatar
слагай еластична фуга на плочките
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
17-06-2008 - 08:26:00
avatar
На всеки 10 метра линейното разширение е около 1 см.....
Това показват моите наблюдения!
Не е необходима фуга на всеки покрив - да!
Всичко зависи от формата на покрива ,а и от доста други неща.....
Представете си лятото когато навън е 40 градуса жега - колко градуса става на ниво плочки и хидроизолации?
Тогава сам ще решите дали си заслужава да рискувате.....

Чест и почитание
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
17-06-2008 - 08:44:59
Терасата е овална отпред най тясното и място е към 6 метра по ширина а най широкото е около 9. По дължина е към 13 14 метра.Грубо е около 100 квадрата.
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
17-06-2008 - 18:17:40
avatar
Няма нужда от фуга,но при завършека на холкерите внимавайте-там си дайте добър аванс....
Оставете си лента във формата на буква омега и тогава слагайте плочките..
И не пестете от фугата - нека задължително да е аквастатик и студо-мразоустойчива
:]

Чест и почитание
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
17-06-2008 - 18:19:49
avatar
А40, цената ти за м2 хидроизолация ще е около 7,40 лв. без труда-това са материалите....
Изофлекс,тревира,грунд за изофлекс....
Цената е читава и ще ти допадне- надявам се....!
Полагането е повече от елементарно ,но ако желаеш пояснение само пиши! :]

Чест и почитание
A40
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
18-06-2008 - 07:49:24
цената е повече от прилична,сега ако случайно имаш и някой колега който може да свърши работа за територията на благоевград(за труда ми е идеята).може би става лесно,но съм се обедил че икономията е майка на мизерията,а аз съм с две леви ръце...предпочитам да съм сигурен в полагането на хидроизолацията,щото вътре преградните стени са ми от гипсокартон(двоен),всички виншни стени са с предстенна обшивка от гипсокартон,таваните и на двата етажа са с гипсокартон...въобще ако протече покрива ще стане мътна и кървава :g: другият вариант е всичко това да го правя със зелен картон ама...затова ми трябва качествена хидроизолация,положена още по-качествено



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-18 07:50 от A40.
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
18-06-2008 - 08:05:36
avatar
Привет!
Ще попитам колегата отговарящ за там за някой полагач на хидро във вашият район и ще ви пиша... :]

Чест и почитание
Re: плосък покрив-хидро и топлоизолация
18-06-2008 - 08:33:44
Здравей Гогол. Искам да те попитам според теб каква хидроизолация е добре да се сложи в мокрите помещения преди да бъдат измазани за да не се получат неприятни неща в последствие при експлоатациятаsmiling smiley. Благодаря ти предварително за отговора.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход