Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

въпрос относно премахване на миризма

Публикувано от mick 
въпрос относно премахване на миризма
08-06-2008 - 09:38:41
имам един въпрос относно това,как мога да премахна миризма от помещение,където са живеели стари хора?засега съм свалил тапетите и стените са на мазилка,но все още се усеща.напръсках ги с оцет,но нямаше ефект.мисля да ги мина и с белина,но не знам какво ще се получи.вариант с къртене на мазилката до тухла засега не ме устройва.някой сблъсквал ли се е подобен проблем и как го е решавал?другото което си мисля да направя е да изтъркам горния слой на мазилката с телена четка и след това леко да ги шпакловам със сатен гипс и по този начин да ги запечатам.ако някой има идея,ще бъда благодарен да е сподели.
Re: въпрос относно премахване на миризма
08-06-2008 - 09:52:40
avatar
Привет!
Боята трябва да оправи проблема,но ако не стане запечатай със шпакловка и пак боядисай!
Ако има паркет - изцикли и лакирай с полиуретан-просто няма да имаш остатъчен мирис след това
почит

Чест и почитание
Re: въпрос относно премахване на миризма
08-06-2008 - 12:15:16
Взими Доместос с една гъбичка намажи обилно,аз имах същия проблем дори премахва миризма от мухъл и го заличава.Естественое добре да сложиш ръкавици,за да не си изгориш ръцете.
Re: въпрос относно премахване на миризма
08-06-2008 - 13:24:17
Стените и таваните би трябвало да се оправят с дълбокопроникващ грунд и боя, но да не би миризмата да идва от пода? Какъв е той и какво има под него?
Re: въпрос относно премахване на миризма
08-06-2008 - 22:19:44
пода е с плочки,под него предполагам,че отдолу е плоча,тъй като е първия етаж.ще пиша дали има някакво подобрение
Re: въпрос относно премахване на миризма
09-06-2008 - 05:59:04
avatar
Хигиена му е майката.......И много хлорат....!
Тъй чистят и в старческите домове...
почит :]

Чест и почитание
Re: въпрос относно премахване на миризма
09-06-2008 - 09:45:06
Във всички стаи подът е с плочки? Какви? Да не би под тях да има черно дюшеме, сгурбетон или друга някаква гадост, която да се е размирисала...?!
Re: въпрос относно премахване на миризма
09-06-2008 - 13:38:09
здравей, разгледай сайита, който ще ти изпратя има специални машини за пречистване на въздуха, които пречистват миризма от стари хора. Всаита има доста подробна информацияи нашите координати в софия. www.dishay.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход