Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартамент или къща ???

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 08:01:44
avatar
За бога дайте да облагородим БЪЛГАРИЯ.....!
То иначе освен старци и джипсита нищо друго не остана на километри извън София и Варна.....
Язък ,че тук във Варна всичко се превърна в голяма лапаница и свестен и евтин имот не може да се намери!?!
Представяте ли си -вчера ми поискаха за 600 м2 в идеален център на Варна 6000000 Е?!?!??????????
То би било хубаво ако ги имам,и ако беше центъра на Лос Анджелис,но тук нашенеца си показа простотията....
Аман от хора дето искат да станат от раз Милиардери бе....
И от малоумни!
Почит


Чест и почитание
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 08:20:41
avatar
Понеже темите се дублират ви предлагам да продължим в по-старата тема: [forum.imoti.net] а и тя е в по-правилния за това раздел.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 08:33:04
Продавач, мерси

Гогол, има още живи градове в България. Все още.
И трябва да я облагодорим ! С по-малко комерсиализация и повече разум !!!
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 13:33:54
Да Продавач е наистина прав, по дефилето е прекрасно, а има и добур транспорт clap: clap: clap:

Петър-К, ти толкова ли си наивенsmiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-02 13:58 от Geto.
Abu
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 16:29:36
Никога не ме е интересувало дали една мацка е от Търговище, Добрич, Шумен или Нови Пазар, ама откак се ожених май приключих с облагородяването... Вий младите дерзайте - без комерсиализация и с повече разум!
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 16:33:43
Дедо ми казваш: "Може да е от село ама да е от сой" winking smiley
Re: Апартамент или къща ???
02-06-2008 - 16:53:53
avatar
:} clap: clap: :} :} :}

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход