Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Топло изолация и мазилка на фасади?

Публикувано от Geto 
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 01:23:46
Аз не рева - разбираш ме погрешно изглежда...просто казвам че здравето не струва някви си кинти smiling smiley не струва някакви си 3 хилядарки дет си ги приготвил за мастори... smiling smiley ако можех да си оправя проблема които придобих от професията.. ако имах бих дал и 10 пъти повече но ги нямам за жалост smiling smiley да ми имал проблемите ? че какви по лоши може да има човек от здравословните? Вечер като пиинеш чаша ракиика с жена ти.. нима 1вото което казваш не е Наздраве ? smiling smiley
За теб маи кинтите са нещо повечко от средство за оцеляване... smiling smiley
По скоро ти в момента се оплакваш не аз smiling smiley и не взимам 250 на ден тъи като аз съм просто работник в семеина фирма.. не прибирам аз големите пари... но не мисля че е нужно да ти обяснявам моите финанси... smiling smiley а тези на жена ти също слабо ме интересуват smiling smiley макар че е жалко че толкова слабо се заплаща неината професия... В тази уж държава...
а че е учила повече от мен - вероятноsmiling smiley не споря тъи като аз сам може би наи младия потребител у форума занимаващ се със вид строителство... smiling smiley

Наясно съм от 1вия ден че нещо се мъчиш да се чоплиш с мен... но вече ти свикнах и не обръщам внимание. Имаме доста различни гледни точки. Това не е причина и аз да те нападам когато не съм съгласен с теб за нещо не мислиш ли ??

Ако искаш мога да те пусна от 17тия етаж smiling smiley да видим дали няма да си дадеш сметка че не си заслужава за едните ''36лв м2'' smiling smiley ако пък си висял.. ( което ме съмнява) то значи разбираш за какво говоря и предния ти пост е напълно безмислен smiling smiley

Жив и здрав. Все още имам мнение че си пич въпреки всичко.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-08-02 01:36 от kalinski.
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 02:59:15
ОК - толкоз.
И моя ден не бе от най-добрите
И сорри - ако има нещо...няма нищо smoking smiley
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 04:39:29
avatar
нощи без мен тук е било купон май....?!
Виж колко е часът - сега ставам и мятам покрив във бургас......Щото съм учил и щото трябва да изплащам 2 апартамента......
А трябва и да се живее - то пък и един живот.....Същевременно се нанасям и местя в квартира - уж временно....
Парите за м2 като труд са малко - да....!
Но поне от материалите могат да се наваксват.....То затова седя и ви пиша непрекъснато....
Щото искам да помагам - а не да продавам....
Между другото съм висял около година и първият ми път беше от 16 -я етаж.....
Не е болка за умиралка.....Стига да имаш акъл и пари за оборудване не е чак такъв риск.....
Вече не вися,ама и не съжалявам особено....Сега вися по покривите.... :]

Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 10:07:07
По покривите е съвсем друго сам си се убедил предполагам smiling smiley Година е малко но достатъчно да разбереш кво е smiling smiley Моите колеги висят вече 8ма година.
инак да прав си... имаш ли оборудване няма опасност и риск smiling smiley
как да е smiling smiley краи на по този въпрос - дали са много тези 36лв м2 smiling smiley

гоголе ти си луд човек smiling smiley в 5 без нещо сядаш на пс smiling smiley то нормално да станеш в толкоз се пак имаш почти 2 4аса път до Бургас... smiling smiley
а в момента у бг няма голямо значение учил ли си или не... никои не бръсне за нищо ако ще и 5 висши да имаш. Което е ЖАЛКО.
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 12:45:33
Quote

Ако искаш мога да те пусна от 17тия етаж да видим дали няма да си дадеш сметка че не си заслужава за едните ''36лв м2''

Хе хе хе, това го видях днеска.
няма страшно Калински, имам 120 парашутни скока. spinning smiley sticking its tongue out
Е верно, на първия почти се посрах в гащите..... smiling smiley не бях брал такъв страх в живота си
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 15:01:19
ами значи тогава трябва да ме разбираш напълно за какво говоря smiling smiley
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
02-08-2008 - 21:57:30
avatar
Върнах се и седнах да пиша когато осъзнах че съм жив труп....
Чао до утре в 5 :}

Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
03-08-2008 - 05:00:31
"...имам 120 парашутни скока." clap: :ami:
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
03-08-2008 - 19:41:08
avatar
аз пък не ща да скачам.... :} smoking smiley

Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
03-08-2008 - 21:18:18
се са каня от аспаруховия мост да скачам smiling smiley ма мамито им знам ли ги с кви кирливи ластици са да им са невиди
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход