Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Топло изолация и мазилка на фасади?

Публикувано от Geto 
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
24-05-2008 - 13:54:35
avatar
Привет!
И за влагата ще ви дам съвет!
Посетете сайта на представляваната от мен фирма и там ще научите точно как става...
[www.isomat.gr]
Гарантирам ,че ще си спрете влагата,ако направите точно това което е описано!
За подробности питайте и ще ви отговоря
Чест и почитание

Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
04-06-2008 - 09:18:44
molia vi,posavetvaite me kak da izbera firma za toploizolazia i kakvi zeni da se pridarjam
blagodaria vi :loveu: :loveu:
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
04-06-2008 - 16:54:45
avatar
Привет!
Всичко зависи от това кой как и къде ще поставя топлоизолацията...
Дайте мейл на който да ви пратя няколко прилични оферти!
Почит


Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
04-06-2008 - 17:11:31
Изпратете офертите на ychristova@gbg.bg моля и предварително благодаря
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
04-06-2008 - 20:20:20
avatar
ПРивет!
АБВ ми съобщава че този мейл не е активен?!
Моля адрес за връзка с вас
почит :]

Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
05-06-2008 - 17:46:15
Труд 14 лв. кв.м
Материали ТЕРАЗИТ с 5-ца 22 лв./кв.м.

Общо 36 лв./кв.м.

[www.snimka.bg]
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
06-06-2008 - 07:41:36
avatar
Проблемът е че някои включват монтаж /демонтаж на скеле и наем и цената отива до към 45 лв!
Иначе най евтиният вариант със мазилка материали ми е на 13 лв. за м2 с 5 ца аустротерм 14-18 кг плътност....
Всичко зависи каква ще е мазилката - тя вдига цената!
Труда вече сами се разбирате кой как и по колко на м2
чест и почитание :]

Чест и почитание
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
01-08-2008 - 13:23:25
търся препоръки за сериозна фирма за топлоизолация на панелно жилище, апартамент на последен етаж : e-mail:deshka_@abv.bg и още един: deshka@bulbio.com
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
01-08-2008 - 22:44:18
гоголе кво не можеж да си обясниш smiling smiley Цените не са чак толкоз убииствени на изолациите smiling smiley те в софия дори са по високи от наща варна smiling smiley
мен ако питаш за алпинистите дори са малко тези 36лв и нагоре за м2 smiling smiley предвид че едва ли не хората си рискуват живота - щото си е точно така.
Които не е висял от 17тия етаж моля да не оспорва думите ми smiling smiley
За тея на скелето 36 е нормална цена но както ти каза имат монтаж демонтаж на скеле... пък като им се вижда много на клиентите да опъват стълбите и да си го правят сами smiling smiley отдолу им се вижда мн лесно на клиентите... и си чешат езиците.. smiling smiley на чужд гръб и 100 тояги са малко нали знаете smiling smiley
Ако прибавя и факта че донякаде си пропилях здравето на носа поради прахоляците заради перфораторите... и лепилата... тя става дълга и широка...
еее и ко праим с тез кирливи 36-40лв на квадрат ? smiling smiley здравето и милион не струва- така е! но в краина сметка.. сами разбирате че по евтино няма начин. Всъщност има- фащате 5 мангала и след 2 седмици гледаите как изолацията хвърчи из цялата махала щот пича не слага дюбели или пък решил да пести от мрежа дето струва стотинки smiling smiley
така че никак не е висока цената мен ако питате - като човек които работи в такава фирма.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-08-01 22:49 от kalinski.
Re: Топло изолация и мазилка на фасади?
01-08-2008 - 23:27:39
Абе Калински...стига рева рева бе за носа си..... spinning smiley sticking its tongue out :}
Да ти имам проблемите
Горкия майстор.....айде сега, че ще се разплача и аз.
Жена ми взема 250лв в детската градина на месец а ти си ги слагаш в джобчето дневно. А пък те уверявам че е учила повече от тебе.
В строителството да си сега.....
Кво били кирливи 36-40 лв/м2...ама като не са твойте нищо не е разбира се.

Мислиш ли че ако имах време щях да ти дам 3000 лв само за труд за 200м2 ТИ на 1-я етаж, дето ще я оправиш за има няма 10 дена.
Пусто че нямам такова , та пак трябва да те викам sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход