Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Канал

Публикувано от Geto 
Re: Канал
11-07-2008 - 17:40:24
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> Говорих с архитекта. Оказва се, че всъщност от ВиК
> искат от мен да изградя водопровод а не канал!


то не било компютри а компоти..

Явно не са ти дали изходни данни и тръбата на ВиК е далече

четкай тука за какво иде реч...:

[forum.imoti.net]

на мене това проблемче до момента ми струва 2500лв и изгледите са за към 4500 докато приключа
Re: Канал
11-07-2008 - 18:54:29
Е за водата не знам как можеш да се справиш без да го изградиш.
Междудругото си спомням как ни убеждаваха, че концесията ще донесе много подобрения на услугата. А се оказа, че вместо традиционните подкупи, които се вихреха по времето на общинската ВиК сега си плащаме на 100% изграждането на водопроводи и канали.
Re: Канал
21-07-2008 - 10:59:05
Venciev...5 хиляди за септична яма?! smiling smiley добре ли си smiling smiley
инак за комшията ти... и на мен ми се вижда по добрия вариант да му кажеж да си е*е маиката и да не го слушаш smiling smiley минава ли през теб значи и ти можеж smiling smiley мн важно като я е правил тои... smiling smiley да иде да са оплаче ако иска smiling smiley да видим дали ще му стиска smiling smiley

ако все пак решиш да е яма.. правиш я на суха зидария и си ти smiling smiley но зависи от почвата много smiling smiley

аз лично имам две в моя двор... едната дори е с няколко метра по дълбока от кладенеца ми и по широка... smiling smiley

фащаи някои и да мята с лопати и кирки да копаsmiling smiley 5 бона... за толкова ще си направиш малак басеин бе smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-07-21 11:05 от kalinski.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход