Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цена на труд за изолация

Публикувано от king_for_a_day 
цена на труд за изолация
19-07-2008 - 21:29:13
Здравейте, някой от вас има ли представа колко върви цената на труд за външна изолация, ако се прави със скеле на 2 етаж? По-конкретно, питането ми се отнася за Ст. Загора, около 40 кв., по-скоро ме интересува колко би взел майстор, не фирма. Разбира се, ясно ми е, че може доста да варира, но все пак искам да зная колко по-евтино ще излезе, отколкото с алпинисти.
Благодаря предварително.
Re: цена на труд за изолация
20-07-2008 - 12:50:52
При тебе за тая квадратура 18-20лв/м2 не ти мърдат
Зависи все пак какво ще слагаш...а и как ще се уговориш.
Re: цена на труд за изолация
20-07-2008 - 14:07:44
avatar
Цени,труд и материал със скеле за тая квадратура - тук във Варна 35-40лв за м2....
От известно време такива станаха цените в гилдията!За съжаление...
Цена за големи квадратури 24 лв за м2 :]

Чест и почитание
Re: цена на труд за изолация
20-07-2008 - 15:22:37
под 20лв за м2 едва ли ще се намери някои smiling smiley
освен ко не е някои от черните братя мангали smiling smiley
алпинисти по добре smiling smiley скелето мн опасно пък и докат го дигнат.. алпинистите ще са ти наковали калкана за 0 време smiling smiley
а и както каза Петър зависи от материала с които искаш да изолираш

и по добре фирма... щот някои измислен маистор я ти напраи договор я не.. ко има6 проблеми после иди го намери... smiling smiley

инак гогол е прав smiling smiley тук у варна дори смея да кажа че рядко правят под 40лв м2 smiling smiley ние дори и до 42-43 стигаме smiling smiley при хпс 40мм... smiling smiley скъпата цена компенсираме с качеството smiling smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-07-20 15:29 от kalinski.
Re: цена на труд за изолация
20-07-2008 - 16:11:23
Абе стига с тия общи цени бе :g:
Защо все включвате цената на материалите вътре?
За да може и оттам да цакате клиента, нали........кристално сте ясни.

Кажете цената си за труд - такъв беше въпроса.
5 см ЕПС - еди колко си, 6 см - еди колко си и т.н. За 1 етаж - толкова, за 3 етаж - толкова % отгоре.
Re: цена на труд за изолация
20-07-2008 - 16:24:40
ами вече казахме бре smiling smiley 18-20лв за труд smiling smiley чети по добре ко форсираш само и се нервиш тука... smiling smiley

ако си крив още зарад другата тема където спорихме твои проблем smiling smiley аз там се помъчих да ти обясня тъи като с това се занимаваме почти деситилетие.. а ти не smiling smiley е ок всеки има право на мнение smiling smiley уважих твоето и спрях да пиша smiling smiley
Re: цена на труд за изолация
21-07-2008 - 10:46:41
Благодаря ви за отговорите smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход