Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2018 - 09:11:39
Quote
Georgi_S
deltatur, rosen71, явно трябва да ми изпратите офертите си за къщите, които вие строите и, които очевидно не са с дървено-скелетна конструкция.

Уж щяхте да искате оферти за друг тип сглобяеми къщи, а нищо. Май питанията за дървените беше само чесане на езици.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2018 - 10:40:50
Тази реплика беше сарказъм... Ходете да си търсите клиенти във форумите за бункери, бетонни мавзолеи и тухнели замъци!

Quote
rosen71
Quote
Georgi_S
deltatur, rosen71, явно трябва да ми изпратите офертите си за къщите, които вие строите и, които очевидно не са с дървено-скелетна конструкция.

Уж щяхте да искате оферти за друг тип сглобяеми къщи, а нищо. Май питанията за дървените беше само чесане на езици.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
03-12-2018 - 20:42:04
Quote
Georgi_S
Тази реплика беше сарказъм... Ходете да си търсите клиенти във форумите за бункери, бетонни мавзолеи и тухнели замъци!

Quote
rosen71
Quote
Georgi_S
deltatur, rosen71, явно трябва да ми изпратите офертите си за къщите, които вие строите и, които очевидно не са с дървено-скелетна конструкция.

Уж щяхте да искате оферти за друг тип сглобяеми къщи, а нищо. Май питанията за дървените беше само чесане на езици.

Аз не си търся клиенти по форумите, само чета и пиша.
Сарказмът остава за вас, защото вие не искате да се запознаете с друг тип сглобяеми къщи, защото сте решили да е дървена, и всяко мнение, различно от вашето, не е приемливо.

А не малко фирми, предлагащи разни продукти, се крият под други лица, плюят по останалите и си хвалят тяхното.

Айде да е здраве
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
04-12-2018 - 15:34:25
Колега Georgi_S добре би било да сте малко по въздържан, както изискват каноните на доброто възпитание*drink1*

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
14-12-2018 - 21:54:41
Юруш народе на сглобяемите къщи.....(НЕдървени бараки)

[imgur.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-12-14 22:00 от rosen71.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
17-12-2018 - 21:01:43
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
19-12-2018 - 10:21:57
Не, благодаря.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-12-2018 - 08:45:54
Quote
manolski
Не, благодаря.

Аз само го постнах, за да се убедя сам в нещо smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
20-12-2018 - 09:35:08
Причината да не ми харесва не е тази, която си мислите, а това че според моето скромно мнение, конструкцията в стените ще кондензира и като гледам с какво я изолират...
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
21-12-2018 - 09:10:29
Quote
manolski
Причината да не ми харесва не е тази, която си мислите, а това че според моето скромно мнение, конструкцията в стените ще кондензира и като гледам с какво я изолират...

Човече, ако се спази технологията, не прави конденз. Има "нещо", което е сложено, но не се вижда на снимките.
Все пак такива къщи се строят от доста години в Скандинавия (аз оттам съм го взел) и Чехия, Германия.
И не съм откривател на топлата вода.
Просто пазарът в БГ е такъв, че си принуден да изпълниш желанията на клиента, особено в ценовата политика.
Все пак, това тепърва навлиза тук, и е важно всичко да е ОК, за да не излиза лошо име на системата.
Това, че има разни майстори дето знаят всичко, не е критерий за нещо.

А в двете къщи вече живеят хората, и са много доволни.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-12-21 09:11 от rosen71.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход