Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся мнения за сглобяемите къщи

Публикувано от toniko 
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-11-2010 - 12:59:33
Quote
vilavarna
Quote
argonavt
vilavarna, новата къща на мястото на бунгалото ли ще буде ? Ако за бунгалото имаш разрешение , то може да го пристроиш до 150 м2 или въобще да си построиш нова къща , като имаш старите документи за бунгалото/ разрешение за строеж или за поставяне , но да не е изтекъл срока/.

Да, мислех да е на същото място. Ако къщата е сглобяема сигурно може да се ползват основите. Бунгалото си е с разрешение (строено е 90те години), но нашия архитект каза че с това разрешително не може да се строи къща. Затова и не съм го гледал. Нямам представа какво точно пише в него. Трябва да го изровя ... баси ако мога с него да си направя 150м2 въобще няма да се занимавам повече с глупости.
поздрави
*drink1*

в нотариалния акт пише "сезонна постройка от 35м2" ... може ли това да се пристрои до 150м2?

*drink1*
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
07-11-2010 - 21:23:24
Quote
vilavarna

в нотариалния акт пише "сезонна постройка от 35м2" ... може ли това да се пристрои до 150м2?

Може ли да ми изпратиш копие от този нотариален акт , разбира се след като заличиш личните си данни. Ще проверя какво може да се направи по въпроса .
iav
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-11-2010 - 14:45:36
Одавна несъм писал в този форум но , като гледам хората сте си все същите smiling smiley Дайте нещо да видимsmiling smiley Иначе имам доста нови обекти ще взема някой ден да ги пусна да ги разгледате . Иначе цените са си все същите при мен 200евр. / 250 евр.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
08-11-2010 - 15:43:31
Здрасти,
Quote
iav
Иначе имам доста нови обекти ще взема някой ден да ги пусна да ги разгледате .
Хайде де, давай.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
14-11-2010 - 17:20:29
Как се публикуваха снимки тук, че съм забравил. Не съм влизал във форума от доста време
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
14-11-2010 - 17:39:54
Ето и на моите неща и се видя края: [gvozdeikov.snimka.bg]
Разказа ми се играта от работа, но резултата е налице къщата е готова след месец и половина и другата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-14 17:42 от gvozdeikov.
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
14-11-2010 - 20:58:57
Малко китайски чудеса в модулното строителство...



Re: търся мнения за сглобяемите къщи
16-11-2010 - 11:23:08
IAV като казваш, че цените са 200/250 евро включваш ли довършителни работи, покриви тавани, дограми, В И К И ЕЛ, монтаж. Намерих си фирма дето всичко това ми го включи и ми излезна много по - евтино - www.tes-bg.com Имат изложбен център на Младост 4 на околовръстния път срещу КОМО, правят много хубави къщи и сравнително по - евтини от другите фирми.
iav
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
16-11-2010 - 12:33:00
Ми гледам я тази фирма ..пишат хората че одавна са на пазара но нещо само анимаций построено не показват ..хората казват че не всичко евтино е добре smiling smiley иначе ел и ВиК не съм вкл. в цената .200 евр. за едноетажно и 250 за двуетажно като ел. и ВиК са около 10лв. на точка и на една около 100 м2 къща ще излезне около 750-1000 евро общо . Любо сайта ми е динамичен ще гледам тези дни да го опресня и ще ги покажа . bgkashti.com Малко съм скаран с качването иначе smiling smiley едно време колегата Николов ми ги качваше smiling smiley
Re: търся мнения за сглобяемите къщи
30-11-2010 - 00:11:10
[globalstructuresltd.com]

Има ли някой впечатления или мнение за тая фирма?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход