Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Керамични, битумни или циментови керемиди

Публикувано от bulhomes 
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
31-03-2008 - 09:22:40
Хубаво! Тогава закво ти е да седиш на тераса на покрива?
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
04-09-2008 - 10:29:05
Твърдо съм за бетонните керемиди. Качеството е много по добро от останалите керемиди. Знаете че бетона, колкото повече стои, толкова повече набира якост. Гаранцията им е 40 години /"Балканкерамик"/. Имат възможност да се редат на наклон от 18 до 90 градоса, влизат в 10 на квадрат.
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
05-09-2008 - 11:27:50
Наложи ми се да препокривам покрив, за съжаление направих грешката да си купя Брамак, 1/3 от тях се изпочупиха още докато майсторите ги слагаха на покрива. Месец по-късно реших да сложа слънчеви колектори - ОЩЕ ПО-ГОЛЯМА ГРЕШКА! Свалих останките на Брамак и потърсих други производители на бетонни керемиди - тогава ми попадна тази фирма Балканкерамик, за която говори sani по-нагоре. Завода им се намира в някакво село до София, оказа се че имат абсолютно всички елементи и фолия за покрив (както и керемида за слънчев колектор). Нарочно стъпвах върху тях за да вида колко са здрави (105кг съм между другото) - трябва да им скачам отгоре няколко пъти за да се счупят. Много съм доволен!
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
05-09-2008 - 11:37:17
За съжаление направих грешката да си купя Брамак, 1/3 от тях се изпочупиха още докато майсторите ги слагаха на покрива. Месец по-късно реших да сложа слънчеви колектори - ГОЛЯМА ГРЕШКА! Всичко се изпочупи.
:g:

Намерих някаква българска фирма Балканкерамик - завода им е в едно село до София. Оказа се че имат всякакви елементи, фолия и глезотийки за покрива. Керемидите са им много по-здрави - стъпвам върху тях и няма проблем (а сам 105кг).
Взимайте от тях няма да збъркате
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход