Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Керемидите на Стралджа?

Публикувано от zestate 
Керемидите на Стралджа?
28-03-2008 - 18:11:16
Работил ли е някой с тях?
До момента съм работил само с Брамак, но тези ми направиха много приятно впечатление с визията си на турски капаци.
Не ги знам имат ли отдушници, "ботуши" и тем подобни аксесоари....
Re: Керемидите на Стралджа?
28-03-2008 - 18:39:34
Аз си сложих на къщата миналата година. Серия "Европа" за тях май говориш.
Като че ли сам доволен. Много малко се счупиха при транспорта или прехвърлянето.
Аз лично изпуснах около 10-ина - 1-2 се счупиха/пукнаха само. Изглеждат здрави.

Ама е рано още да се прецени. Съседа до мене покрива със гръцки глазирани, времето ще покаже кой е бил по-прав.

Иначе си спомням че ми излязоха малко по-евтино дори от водоустойчивото ОСБ 3 дето сложих отдолу.

Ама тая година почвам другата къща долепена до предната и като стигна до покрива сам решил тоя път да заложа на македонските Тондах.
Re: Керемидите на Стралджа?
28-03-2008 - 21:44:40
Ние сложихме Тондах. Все още е много рано да кажа дали съм доволна, но хубавото е, че дават малко фира. Почти нямаме счупени /5-6 бр. не се броят/.
Наш познат изпищя от Брамак, явно му се е случила некачествена серия. Построи си къщичка преди 2 години и постоянно се оплаква - просмукват, цепят се, тече му покрива - изобщо кофти ситуация.
Re: Керемидите на Стралджа?
04-09-2008 - 10:32:39
Построих си къщата и сложих керемиди на "Балканкерамик" /бетонни/, много съм дорволен от качеството, няма счепвания при поставянето. Цените са определено по ниски.
Re: Керемидите на Стралджа?
04-09-2008 - 22:02:36
Quote

Ние сложихме Тондах

mimi 70 - дано да си права. Защото и аз сложих тая година на Тондах,модел Винеам.
А и визуално по-ми харесват от Стралджа.

чудех се между тях и пясъчно-полимерните на Стройком, ама последните бяха с нередовни доставки от завода в Дулово до Топливо, така че дилемата се разреши от само себе си.
Re: Керемидите на Стралджа?
05-09-2008 - 10:58:02
Керамичните керемиди са принципно добри, но стане ли въпрос за планински терени въобще не издържат. Аз съм фен на бетоновите - малко са груби на външен вид, но са много по-здрави и чесно да си кажа цветът е много по наситен от която и да е керамична керемида.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход