Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Керамични, битумни или циментови керемиди

Публикувано от bulhomes 
Abu
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
24-03-2008 - 20:46:33
Ами за да не преповтаряме темата "керемиди", да уточня, че съвсем не съм фен на битумните. Просто ги предпочитам пред тежките по всички критерии. За мен качествената обшивка е медна или никелова (сега съвсем я няма). За плоските покриви съм абсолютно съгласен - усраха Варна с тия керемиди, заприличала е на планинско село. В което няма лошо, ама морето... предполага друг стил, поне аз така мисля. Та, плоски покриви напоследък няма много нови. Пък че нямаш равен в тях, не се съмнявам, ама ако имаш въпроси някога, не се притеснявай да попиташ.

ПП ако не те затруднявам, чукни на лични какъв ти е предпочитания материал, че на мен напоследък много боклуци ми минават през ръцете, а имам да гоня и цена... Да не губя време да ги тествам всичките...
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
25-03-2008 - 07:31:10
ако имаш възможност що не си направиш плосък покрив /тераса/ + дървена конструкция с някакъв цвят керемиди съобразен с цвета на фасадата smiling smiley
поне и да стане проблем са на " една ръка разстояние"

Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
25-03-2008 - 20:56:36
pe6o mislq 4e sa nqkude okolo 80-100 leva razgledaite na IKO.COM ili na saita na firmata armormat.com
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
26-03-2008 - 12:20:36
dakoni

Получих оферта от тях вече

Медните са 110лв/м2 а титаниевите 98лв/м2 eye popping smiley

Ба си.... Автоматично отпадат.
Няма да давам 10 бона само за няколко микрона мед или титан я...
За тия пари 6-7 пъти ще си сменя керемидите Тондах (примерно)
Смятай колко столетия ще ми е здрав покрива smiling smiley
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
26-03-2008 - 17:14:52
Ако детайлите са направени като хората и с най-скапаните битумни керемиди покривът няма да протече
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
27-03-2008 - 12:12:24
Pe6o prav si, ama ako gi ima6 parite nali znae6, 4e v kafeneto v mahalata 6te podo4uva6 razni mohabeti ot sorta- abe vidqhte li onaq ku6ta s kakuv pokriv e be maliii, koi li jivee tam a? I nekoq madama sled dulgo zqpane 6te vuzklikne: Ami koi? Pe6o golemeca smoking smiley hehe buzikam se napulno si prav,no...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-03-27 12:15 от dakoni.
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
29-03-2008 - 08:56:20
avatar
n.nikoloff моля дай да обсъдим как правиш плоски покриви за да ми стане ясно и на мен?
И на мен там ми е силата,но кажи ако обичаш какви мембрани полагаш?
Ако обичаш може да ми пишеш и на адрес stil_shterev@abv.bg
Благодаря предварително

Чест и почитание
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
29-03-2008 - 19:31:40
Ако обичаш може да ми пишеш и на адрес stil_shterev@abv.bg
... Що бе - и на нас ще ни е интересно..

ако имаш възможност що не си направиш плосък покрив /тераса/ + дървена конструкция с някакъв цвят керемиди съобразен с цвета на фасадата
поне и да стане проблем са на " една ръка разстояние"

... Парцела е за ниско застрояване до 10 метра. Не знам дали ще ми разрешат да вигна още малко над втория етаж. Иначе ми харесва идеята. 100-120 кв. тераса....
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
30-03-2008 - 11:33:53
Аз бих предпочел да имам двор и да немам нужда от тераса на покрива, отколкото да си застроя целия двор и да седя на покрива.
Re: Керамични, битумни или циментови керемиди
30-03-2008 - 22:24:10
И двор има... и барбекю... и басейн.. ще има...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход