Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Помогнете как да си зема моетО smiling smiley
25-10-2010 - 10:33:22
Здравейте виждам хората в този форум , че са отзивчиви - така , че имам нужда от съвеТ.
Имам дворно място - 800 м2 на него е построена къща взети са 300 метра без мое съгласие ( много дълга история )
и в момента имам 500 мой / идеални части / и от другите 300 наследявам още 100 м2 пак идеални части /
Въпроса ми е следният , не искам нищо общо с другите собственици искам да си отдела моите 600 м2 като отделни и те да НЯМАТ ПРАВО да преминават през тях // Те казват , че нямам право защото били идеални части / тоест за общо ползване само , че аз несъм съгласен - Има ли законов ред по които можем да оправим нещата ?!
Моето да си е мое тяхното да си е тяхно, казаха , че мястото е малко и няма начин да се раздели на 2 отделни парцела пък и има къща на него , но неможе ли да си отдела моите метри и те да не преминават през тях ?! Като и остава на тях друг вход за къщата а аз си направя отделен ?! Има ли закон които да ги накара за това защото те не искат казват мястото е идеални части / общо ползване и го ползват цялото ... а моите метри са в пъти повече..

Благодаря ви много предварително.
Re: Помогнете как да си зема моетО smiling smiley
05-04-2011 - 22:37:03
незнам дали има такъв закон, но със сигурност ще ти бъде тежко... аз имах такъв проблем и всъщност още го имам защото вече 2 години не можем да се разберем
Re: Помогнете как да си зема моетО smiling smiley
02-05-2011 - 12:05:23
Виж тук След като имаш претенции за 600 кв.м. - вероятно няма да стане делба.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход