Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помогнете как да си зема моетО smiling smiley

Публикувано от DonCorlleone 
Помогнете как да си зема моетО smiling smiley
25-10-2010 - 10:33:22
Здравейте виждам хората в този форум , че са отзивчиви - така , че имам нужда от съвеТ.
Имам дворно място - 800 м2 на него е построена къща взети са 300 метра без мое съгласие ( много дълга история )
и в момента имам 500 мой / идеални части / и от другите 300 наследявам още 100 м2 пак идеални части /
Въпроса ми е следният , не искам нищо общо с другите собственици искам да си отдела моите 600 м2 като отделни и те да НЯМАТ ПРАВО да преминават през тях // Те казват , че нямам право защото били идеални части / тоест за общо ползване само , че аз несъм съгласен - Има ли законов ред по които можем да оправим нещата ?!
Моето да си е мое тяхното да си е тяхно, казаха , че мястото е малко и няма начин да се раздели на 2 отделни парцела пък и има къща на него , но неможе ли да си отдела моите метри и те да не преминават през тях ?! Като и остава на тях друг вход за къщата а аз си направя отделен ?! Има ли закон които да ги накара за това защото те не искат казват мястото е идеални части / общо ползване и го ползват цялото ... а моите метри са в пъти повече..

Благодаря ви много предварително.
Re: Помогнете как да си зема моетО smiling smiley
05-04-2011 - 22:37:03
незнам дали има такъв закон, но със сигурност ще ти бъде тежко... аз имах такъв проблем и всъщност още го имам защото вече 2 години не можем да се разберем
Re: Помогнете как да си зема моетО smiling smiley
02-05-2011 - 12:05:23
Виж тук След като имаш претенции за 600 кв.м. - вероятно няма да стане делба.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход