Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони

Публикувано от другата страна 
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
04-04-2007 - 18:14:09
да бе да,вие измислихте "натурата" преди европеиците,...и да изкупувате земи преди това да започне в Европа,а в следващия момент давате за пример WWF в Италия след навлизането на натура?!!,.......и защото нямате комерсиални интереси в момента във всички потенциални "натура-зони" строят само и единствено турски и руски инвеститори...????
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
20-04-2007 - 20:14:59
Мисля, че изказването преди мен е напълно лишено от всякакъв смисъл и логика.
Аз казах, че изкупуването на земи от природозащитни организации няма връзка с програмата Натура 2000, защото това изкупуване е практика и в България доста преди да се появи тази програма. То е като онези твърдения, според които човекът се е появил преди измирането на динозаврите и той ги е бил унищожил. Въобще спекулациите по тоя въпрос може да свършат работа на някого, но това няма да е истината.

А що се отнася до отложените, но потенциални, зони за Натура, то те никога не са били собственост на природозащитни организации. Струва ми се, че ако бяха, то тогава нямаше да се споменава за никакви "турски и руски инвеститори" - просто там нямаше да се строи, както е реално в териториите, които наистина са собственост на природозащитни организации от години. Това също може да се провери при наличие на добра воля (която в преждеговорившия изглежда липсва).
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
01-07-2007 - 21:47:26
въобще не се "чуваш',какви глупости говориш.... :ami: :crazy: ни в клин-ни в ръкав..
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
01-07-2007 - 23:12:04
avatar
irakli Написал:
-------------------------------------------------------
> въобще не се "чуваш',какви глупости говориш....
> ни в клин-ни в ръкав..


:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: Незащитените хора в Натура 2000 защитените зони
22-07-2007 - 17:01:31
камелия Написал:
......

Взе да ти се случава прекалено често. Време е да се замислиш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход