Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка

Публикувано от големо жувотно 
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
30-01-2012 - 23:52:42
Ма тя Камелка в кризата ми ми се вижда позаслабнала.Преди беше по женствена.
Не виждам какво Ви забавляват подигравките с една дама, която е доайен във форума!:g: Мен също ме е обиждала, но все пак никога не бих се обръщал към нея с подобни епитети. Въпрос на култура. Аз съм сигурен, че дори е много сексапилна за възрастта си. Много повече от жените на разни квартиранти.winking smiley
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 00:14:04
avatar
Лелеее Сахибе, ти тоя люлински шопар ли наричаш дама? Небих ти пожелал такава "сексапилна" свиня.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 10:00:04
avatar
Quote
kalashnikof
Ма тя Камелка в кризата ми ми се вижда позаслабнала.Преди беше по женствена.

И ти преди ми се струваше по- интелигентен и по- мъжествен, но се оказах в грешка.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 10:04:56
avatar
Quote
големо жувотно
ето го линка

камелия учи сина си как да подхожда към ивчо.

[dikke-wijven.sexdumpert.nl]

Виждаш ли колко си предсказуем?
Както и очаквах, илюстрира сексуалните си фантазии с видео.
Тази ти е най- новата, явно, но съм сигурна че пак ще го докараш до педали и екскременти.............
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 10:55:50
весо, ама сестра ти малко напълняла ми се вижда на тоя клип, ама ти си я тресеш, а ?
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 11:16:03
avatar
Дино Василев, чувстваш се пренебрегнат в тази тема ли? Знам, ноне сме те забравили. На тебе камелия ще ти сере в устата, след като сина и се изпразни в гъза и, а ти след това ще излижеш хубаво гъза на ивчо за да го подготвиш за сина на камелия.
Да ти пусна ли и линк да се видиш как напъваш майка ти?
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 11:47:40
avatar
Quote
големо жувотно
Дино Василев, чувстваш се пренебрегнат в тази тема ли? Знам, ноне сме те забравили. На тебе камелия ще ти сере в устата, след като сина и се изпразни в гъза и, а ти след това ще излижеш хубаво гъза на ивчо за да го подготвиш за сина на камелия.
Да ти пусна ли и линк да се видиш как напъваш майка ти?

Браво, извратеняк, вървиш по план!
Как е, скоро ли ще изпаднеш в екстаз?
Като пуснеш видеото и си представиш, че си главния участник, а всички форумци те гледат?
До тук ли ти стигат жалките изкривени фантазии?
И дрога си си осигурил, нали?
После може да помислиш за поредното срутване на форума, а после ще те приберат за малко, че да те освестят и пак ще те пуснат, и пак ще почнеш с нов ник................старите номера.
Скука, извратеняк, скука.*tired*
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 15:56:26
Давай смотаняко, ти друго не можеш. Като гледам аз от сутринта колко работа свърших, ти не мърдаш от тук, явно животът ти е повече от прекрасен. Интересно ти е, имаш семейство, работа, ангажименти, усмихнат си, позитивен, затрупа ни с безброй интересни теми, всички сме вперили поглед и чакаме поредният ти бисер, слънчице си ти.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 15:58:32
Quote
големо жувотно
Дино Василев, чувстваш се пренебрегнат в тази тема ли? Знам, ноне сме те забравили. На тебе камелия ще ти сере в устата, след като сина и се изпразни в гъза и, а ти след това ще излижеш хубаво гъза на ивчо за да го подготвиш за сина на камелия.
Да ти пусна ли и линк да се видиш как напъваш майка ти?

Шльоки, вместо този досаден линк, по-добре пусни нова тема за доброто възпитание, спешно се нуждаем от твоята загриженост за добрия тон във форума!
winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.