Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка

Публикувано от големо жувотно 
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 16:13:48
avatar
Аааа, беше ви даден шанс, но само сахиб го хвана. За вас тримата тенори само и единствено псувни оттук нататък. Вие от дума щом не разбирате, явно само да ви псуваме ви харесва. Вашата мамка деба.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 16:32:51
Вашата мамка деба
----------
И аз те обичам , мило момче тъпо !
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 16:38:20
avatar
Я си еби путката майна, пльокер нещастен, ходи да удариш една шпакла на дупката на ивчо да го подготвиш за сина на ками.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 16:40:48
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
камелия
Quote
batko

Объркал си се.Тая е девствена бабичка.Не вярвам да има мъж способен да я чука тая отврат.Дори и мангал лежал 20 годин у затворо не вервам да мое да изпие толкова.А и простакесата няма толкова много пари.Ако изобщо някой се навие то ще е за много много пари.Деба и свинята мръсна цяла София да и сере в устата.

Въртиш- сучеш, пак до любимата си сексуална фантазия го докарваш!:]
Поне за теб съм спокойна, все ще се намери мераклия да откликне на нуждата ти.........
Дърта сушена слива що не одиш да лапаш на циганските коне из Люлин шмайзерите.А педерунгела Ивчо мое да иде да си подложи задника деба и катилите.

Како, не спирай да доказваш, че доброто възпитание / в твое изпълнение/ няма алтернатива! Чакаме нови вдъхновени изявления от златоустието ти!
:]
Спермоядче пак ли те засърбя гъзо.Оди на друго място мое ти го начешат
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 16:42:34
Quote
панелообитателя САХИБ
Не виждам какво Ви забавляват подигравките с една дама, която е доайен във форума!:g: Мен също ме е обиждала, но все пак никога не бих се обръщал към нея с подобни епитети. Въпрос на култура. Аз съм сигурен, че дори е много сексапилна за възрастта си. Много повече от жените на разни квартиранти.winking smiley

При ежедневие изпълнено с рецидивисти, престъпници и прости милиционери, е нормално да не си срещал никога истанска дама.
Не е нормално обаче да не знаеш как се изразява една дама и да не можеш да прцениш коя е такава.

Ето една тема с мнения на въпросната "дама":
[forum.imoti.net]

И понеже милиционерите ви мързи много, ще ти дам и конкретен пример:

[forum.imoti.net]

Quote
камелия
Факти, дебил!
Факти трябват- щом нямаш мярка на тъпата си уста, ако си мъж, а не тъп педал, или ще дадеш линк към пост, който доказва правотата ти, или ще се извиниш.
Засега клониш към тъп педал.

На мен ми прилича на обикновенна проста селянка от панелно гето.



Насреща сбръчкан и противен асексуален бурсук, а му се привижда сексапил. eye popping smiley
Трябва да е много неприятно, когато живота те принуждава да занижиш толкова значилно изискванията, принуден от ограничените си качества и възможности, че изборът ти да е ограничен до най-некачествените и нежелани екземпляри от отсрещния пол.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 17:21:54
Е-ее, разочарован съм, още не си взривил форума ! Ама наистина дай някоя тема за добрия тон, доброто възпитание, па помоли и кака да напише нещо бързичко, да не губите темпо, давай, набрал си скорост.
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 18:32:52
avatar
Quote
javcho
Не е нормално обаче да не знаеш как се изразява една дама и да не можеш да прцениш коя е такава.
На мен ми прилича на обикновенна проста селянка от панелно гето.
Насреща сбръчкан и противен асексуален бурсук, а му се привижда сексапил. eye popping smiley
Трябва да е много неприятно, когато живота те принуждава да занижиш толкова значилно изискванията, принуден от ограничените си качества и възможности, че изборът ти да е ограничен до най-некачествените и нежелани екземпляри от отсрещния пол.

Да, дебил си, а при теб е по рождение и ще е доживот.:]
Една дама знае и може да се държи според отсрещната персона.
Ако има срещу себе си интелигентен и възпитан мъж, който застава с факти зад твърденията си, се държи с уважение и не й се налага да слиза под нивото си.
Но, когато насреща й е откровен дебил, налага й се да използва неговата риторика, че да го озапти в еуфоричното му убеждение, че е повече от една кръгла нула.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 18:45:09
Quote
batko

Спермоядче пак ли те засърбя гъзо.Оди на друго място мое ти го начешат

Както винаги - галантен!
Будиш искрено възхищение у една специфична група хора!
:]
Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 18:45:55
Quote
камелия
И не можеш да се спреш.........сврян в мизерната си квартира на другия край на света, сам като уличен пес и също толкова озлобен към всички.
Жалка картинка.

И това го казва един панелообитаващ аутсайдер от гетото, без нито един приятел, избягван от всички близки и роднини, прекарал последните 5 години изцяло пред компютъра в някакъв посредствен форум за имоти.

Само деградирал аутсайдер социопат, може да остане на Коледа сам, пред компютъра.

Re: любовни искри между геят-джентълмен и люлинската тенорка
31-01-2012 - 18:50:33
Quote
javcho

И това го казва един панелообитаващ аутсайдер от гетото,


Ооооо, Джафчо, откога не сме чували нищо за твоя качествен живот, за колата на тати.......
Я ни осветли актуално, молим?
:]
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.